reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za udany transfer!!! Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego weekendu dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


19: dora2016 - transfer

21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
23:Ewunka -wizyta w drugiej klinice
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)
;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Proszę i wpisanie mnie na 21.11 wizyta w trakcie stymulacji

Ja w invimedzie w gabinecie zabiegowym poleżałam tak z minutę po transferze, a później przechodzi się na łóżko na kółeczkach, przewożą na salę i tam leżakowałam ok. 20 min. Myślę, że leżakowanie zarodkom nic nie daje, ale moje emocje trochę się wyciszyły.

Czyli mogę iść na Babyshower koleżanki po transferze? [emoji12] bo chyba tak mi wypadnie ..

Dziewczyny u mnie 10 dpt, a dzisiaj zauważyłam, że mam trochę krwi na wkładce, bardzo mało.
To już raczej nie jest implantacja. Chciałabym już żeby był poniedziałek.

Wytrzymaj jeszcze trochę,dziewczyny różne objawy opisywały i było wszystko dobrze,bedzie piękna beta [emoji6]

Jadę na transfer. Trzymajcie kciuki.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry!
Czy któraś ma dzis jakies nowe wieści? Nowe symptomy, którymi sie podzieli czekając na testowanie?
Mnie dzis zaczęło kłuć pod lewym żebrem. Nie wiem juz czy sobie wmawiam czy to zwyczajne swirowanie:oo2: bo żadnego związku tego kłucia z in vitro nie znalazłam w internecie .
 
Juz po :-) Trzymam Kropka, a właściwie to Kropki :-D To moje pierwsze in vitro, wiec jeszcze jestem nastawiona pozytywnie ;-) Beta wypada 30 listopada.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałaś dwa? Ale fajowo! [emoji2] Ja po wczorajszym transferze jak zwykle tylko wiercenie w macicy czuję jak zawsze. Ale łykam magnez i nospe 3x1 obowiązkowo [emoji4] miłego i spokojnego czekania do bety :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry