reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ☺
Hej,
Acardu nie stosowałam, Encorton 1x10mg od dnia transferu. Betuję w poniedziałek więc jeszcze nie wiem czy to coś dało:)
 
Jest! [emoji176][emoji176][emoji176]
Szczęście ma 12 mm, wszystko prawidłowo się rozwija.
Dziękuję Wam za kciuki i życzenia. Mam nadzieję, że każda z Was przeżyje tę cudowną chwilę.
[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudnie :) Bardzo sie ciesze,Gratulacje :)
 
No tak tez prawda tylko zeby to szukanie nie zajelo zbyt duzo czasu.
A jakie ty bys chciala specjalne leki ??
Czas. .... czas nie goni nas :laugh2:
Jeszcze mnie czas nie ciśnie mam 33 lata :rolleyes:a na dziecko czekam 6 lat to jakoś się do czekania przyzwyczaiłam ......
A leki jakie bym chciała. ?skuteczne hi hi
Nie wiem porostu chyba chciała bym coś zmienić nie wiem
Może wyciszyć endo najpierw ....
Może coś innego niż gonal menopur fostipur. ...
Chciała bym coś zmienić coś inaczej. ....
Być może musze usłyszeć od więcej niż jednego lekarza ze tak trzeba. ...
 
Jest! [emoji176][emoji176][emoji176]
Szczęście ma 12 mm, wszystko prawidłowo się rozwija.
Dziękuję Wam za kciuki i życzenia. Mam nadzieję, że każda z Was przeżyje tę cudowną chwilę.
[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Bardzo się cieszę! Gratulacje :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ☺
Hej! Ja też Cię kojarzę :) Powodzenia!
Nie miałam żadnych specjalnych badań, encorton w dawce 10 mg brałam od początku stymulacji do 5/6 tc. Zamiast akard dostałam zastrzyki fragmin, które działają podobnie. Brałam je od dnia punkcji do mniej więcej 7 tc, bo wtedy mi się skończyło opakowanie.
Gdybyś potrzebowała encortonu, mogę dać Ci ten, który mi został (całe opakowanie z dawką 10 mg i chyba ok. 10 tabletek z dawką 5mg).

Kreatola, gratulacje! :)

Pozdrawiamy z Wisły :)
 
Jest! [emoji176][emoji176][emoji176]
Szczęście ma 12 mm, wszystko prawidłowo się rozwija.
Dziękuję Wam za kciuki i życzenia. Mam nadzieję, że każda z Was przeżyje tę cudowną chwilę.
[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Również bardzo cieszą mnie takie wspaniałe wiadomości !! [emoji173]️[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry