reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ☺
Witaj NOVA ja ciebie pamietam ale tez i nie pomoge bo ja do crio mialam progonova i acard (acard bralam 2x1). A moze zajrzyj do ciezarowek to cos ci podpowiedza. Zycze powodzenia zeby te crio sie udalo.
 
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom [emoji5]
Hej, ja brałam Acard i encorton. Nie wiem czy pomogło ale się udało :)
Ja zaczęłam encorton brać na ok miesiąc przed transferem, a acard po punkcji.
Acard z tego co pamiętam jest bez recepty,ja biorę dawkę 75.
Encorton jest na receptę, wiec musisz mieć zapisane przez lekarza. Ja miałam mała dawkę, tez 15.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Większość mnie nie pamięta, bo dziewczyny z którymi początkiem roku betowalam są już w zaawansowane ciąży lub cieszą się swoimi maluchami.
Za mną kolejna stymulacja i czekam na crio. I tu moją prośba. Wiem że stosujecie acard i encorton. Mój lekarz nie chce mi ich zapisać bo twierdzi że nie ma danych potwierdzajacych ich skuteczność. Trzy razy crio nie udane.... Tym razem chce je wlaczyc na własną rękę.
Moje pytanie:
- od kiedy lekarze zalecali Wam te leki?
- Czy poprzedzone były jskimis specjalistycznymi badaniami?
- Jakie stosujecie dawki acard i encorton?

Z góry dzięki za wszelkie info i gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ☺
Ja akard taki z apteki bez recepty ( w ksztalcie serduszka) jadlam od po punkcji i caly czas biore...a encorton 5mg 1 tabl dziennie rano a jego dopiero od criotransferu ja mialam zapisany...powodzenia
 
reklama
Dbaj teraz o siebie i maleństwo :)
A masz już założona książeczkę ciąży?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, jeszcze nie. Dziś miałam wizytę w klinice - oni nie wystawiają (nie wiem, jak jest w Polsce). U mojej lekarki mam wizytę w środę i wtedy dostanę książeczkę ciąży (u nas są takie książeczki matki i dziecka - na badania w ciąży i dla dziecka od porodu do 6 roku życia).
 
Do góry