reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ten program z oddaniem komórek do adopcji wcale nie jest taki darmowy, sama byłam nim zainteresowana i okazało się, że i owszem sama procedura zapłodnienia jest bezpłatna czyli 5000zł można oszczędzić, ale za to wszystko inne jest płatne i jak podliczyłam wyszło około 8000zł + dodatkowo oczywiście leki. Dużo korzystniejszym programem jest 2+1 - płacisz z góry za dwie próby a trzecia jest gratis, jeśli uda się za pierwszym razem zwracają połowę kwoty, ponadto wszystkie wizyty, usg, badanie estradiol progesteron i bhcg są w pakiecie. My z mężem właśnie na ten program się zdecydowaliśmy. A teraz czekamy na efekty [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez sie zastanawialismy nas programem 2+1 w Gyncentrum. Czyli rozumiem, ze placimy za dwie procedury ale wizyty kontrolne i badania poziomu hormonów sa w cenie ? Czy za kazde USG placimy dodatkowo ? Na stronie internetowej jest bardzo ogolnie opisane a z tego co widze to masz wiecej szczegółów:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki :) powiem Wam, że ogarnął mnie paniczny strach. Lata badań, starań i żadnego sukcesu. Przyzwyczaiłam się do tego i oswoiłam z tym jeżdżeniem po lekarzach. Az wczoraj usłyszałam, że mamy już wszystko. Brać miesiąc tabletki antykoncepcyjne, 20 dnia usg i zaczynamy stymulację do in vitro..... coś do czego tyle czasu dążyliśmy.... a ja zaczęłam się jąkać. Ogarnęła mnie panika, że jak to, że już? czy jestem gotowa? czy chcę tak naprawdę? czy dam radę? To wszystko zmienia. Wszystko. Jeeeezu. Czy tylko ja tak mam? Powinnam być szczęśliwa, a to mnie przerosło i wyrwało z jakiejś mojej małej stabilizacji do której zdążyłam przywyknąć (praca dom, lekarz). Próbuję się oswoić z tą myślą. Dlatego zajrzałam tu. Nie wiem czy to jest normalne, ta moja reakcja. Zwłaszcza patrząc na to, jak każda z Was reagowała, cieszyła się i czekała na zabieg, na wyniki.

Witaj w grupie [emoji4] Musisz uwierzyć, że w końcu się uda !!! Uwierz mi pozytywne nastawienie działa cuda [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jestem w zasadzie nowa, kiedyś kiedyś próbowałam coś pisać, ale tyle niepowodzeń w staraniach było, że odeszłam w ogóle od rozmawiania o tych staraniach. Nie miałam siły po prostu.
Mam nadzieję, że mnie tu przytulicie do grupy :) My z mężem, po latach prób, inseminacji i badań ruszamy z in vitro.
Yuffie powodzenia :) bądźcie dobrej myśli. Trzymamy kciuki!
 
Tez sie zastanawialismy nas programem 2+1 w Gyncentrum. Czyli rozumiem, ze placimy za dwie procedury ale wizyty kontrolne i badania poziomu hormonów sa w cenie ? Czy za kazde USG placimy dodatkowo ? Na stronie internetowej jest bardzo ogolnie opisane a z tego co widze to masz wiecej szczegółów:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie od momentu, jak podpiszecie umowę i co za tym idzie zapłacicie - wszystkie wizyty są darmowe możesz nawet codziennie chodzić na usg. Ja miałam trzy wizyty kontrolne usg przed punkcją + przy każdej wizycie badanie hormonów. Mnie osobiście ten program dał dużo komfortu psychicznego, że jeśli się nie powiedzie ( odpukać ) to zawsze mam jeszcze dwie szanse.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry