reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczyny! :) Mam jeszcze takie info jak któreś z was są ze śląska- w Bocianie w Katowicach przez cały listopad można bezpłatnie zbadać nasienie ;) Plus do tego jest też wizyta- myśmy skorzystali z takiej opcji w lipcu bo też mieli bezpłatne badania i moge powiedzieć, że na tej darmowej wizycie przez 40 min dowiedziałam się więcej niż przez ostatnie pół roku w Gyncentrum... A jeśli macie problem z kasą na invitro to w Gyncetrum właśnie jest darmowy program- musiałybyście dokładnie doczytać ale ogólnie zasady są takie, że 6 jajeczek wam zapładniają a te pobrane ponad stan oddajecie do adopcji ;) Zawsze to jakaś dodatkowa opcja ;)

Ten program z oddaniem komórek do adopcji wcale nie jest taki darmowy, sama byłam nim zainteresowana i okazało się, że i owszem sama procedura zapłodnienia jest bezpłatna czyli 5000zł można oszczędzić, ale za to wszystko inne jest płatne i jak podliczyłam wyszło około 8000zł + dodatkowo oczywiście leki. Dużo korzystniejszym programem jest 2+1 - płacisz z góry za dwie próby a trzecia jest gratis, jeśli uda się za pierwszym razem zwracają połowę kwoty, ponadto wszystkie wizyty, usg, badanie estradiol progesteron i bhcg są w pakiecie. My z mężem właśnie na ten program się zdecydowaliśmy. A teraz czekamy na efekty [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jestem w zasadzie nowa, kiedyś kiedyś próbowałam coś pisać, ale tyle niepowodzeń w staraniach było, że odeszłam w ogóle od rozmawiania o tych staraniach. Nie miałam siły po prostu.
Mam nadzieję, że mnie tu przytulicie do grupy :) My z mężem, po latach prób, inseminacji i badań ruszamy z in vitro.

Cześć Yuffie! Witaj! W grupie raźniej :)
 
Cześć Wszystkim, cześć Yuffie - witaj w grupie :)

Rustynka, Mokate66 - gratulacje! :)
s.łódź - bardzo mi przykro, ale walczymy dalej!

Dziewczyny, którym się nie udało, czy Wy już dostałyście @? Ja wciąż czekam, przy tym podejściu nie miałam stymulacji, tylko leciałam na sztucznym cyklu i myślałam, że @ przyjdzie wcześniej, a tu nic.

Ja dostalam w 16dpt...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w zasadzie nowa, kiedyś kiedyś próbowałam coś pisać, ale tyle niepowodzeń w staraniach było, że odeszłam w ogóle od rozmawiania o tych staraniach. Nie miałam siły po prostu.
Mam nadzieję, że mnie tu przytulicie do grupy :) My z mężem, po latach prób, inseminacji i badań ruszamy z in vitro.
Witaj ☺ w grupie razniej
 
Do góry