reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj, plastelinko!
Moim zdaniem nie ma powodów do zmartwień. Ja w pierwszej ciąży też miałam dosłownie jedną plamkę krwi około 8 - 10 tc. I nic mi nie było, zdrowa ciąża i zdrowa córeczka!
O wszystko zapytaj jutro lekarza, żebyś była spokojna.
A taka wysoka beta - czyżby bliźnięta? :)
No wlasnie nic jeszcze nie wiadomo, jutro bede miala usg wiec dopiero cokolwiek wiecej... A stresa mam takiego ze szok... A jak zobaczylam te plamienie to ryk.od razu:(
 
reklama
No wlasnie nic jeszcze nie wiadomo, jutro bede miala usg wiec dopiero cokolwiek wiecej... A stresa mam takiego ze szok... A jak zobaczylam te plamienie to ryk.od razu:(

Postaraj się uspokoić, stres ani Tobie, ani Kropkom nie pomoże. Wiem, że trudno, ale warto.
I naprawdę, plamka krwi o niczym nie świadczy. Na pewno wszystko jest w najlepszym porządku.
Moc pozytywnej energii przesyłam!
 
Postaraj się uspokoić, stres ani Tobie, ani Kropkom nie pomoże. Wiem, że trudno, ale warto.
I naprawdę, plamka krwi o niczym nie świadczy. Na pewno wszystko jest w najlepszym porządku.
Moc pozytywnej energii przesyłam!
Dziekuje za wsparcie :* jutro zapewne sie odezwe. Juz chcialam.ost sie zalogowac ale ciagle mialam jakies problemy .
 
reklama
Do góry