reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Przypuszczam, że pod koniec przyszłego tygodnia. Ale na razie jedyny pewniak to czwartek rano. Dobrze, że poza weekendami R. jest codziennie w klinice. dopytam sie dzis I nie ma wynaczonych dni na punkcje czy transfery, robią kiedy trzeba.

Co do lekow to ja tak z ciekawosci pytałam bo nie mam bladego pojęcia. Czy te droższe sa włączane później I nastawiac sie na koszta czy ja mam jakies tańsze albo refundowane. zdaje sobie sprawe, ze kazda jest inna I potrzebuje innych lekow o dawkach nie wspominajac. jesli jestem łatwiejsza w obsludze I wydajniejsza to t lepiej... a jak sie okaze ze trzeba jakiegos specjalnego traktowania to bedzie to ważne info do drugiego podejscia (oby nie było potrzebne :p )
 
dziewczyny powtórzyłam bete 14dpt i wynik ten sam 1,2 :(
lekarz stwierdził ze była proba zagnieżdzenia i że zaczynamy kolejna walke po nowym roku.
teraz odstawiam leki i odpoczywam :)
 
reklama
Przypuszczam, że pod koniec przyszłego tygodnia. Ale na razie jedyny pewniak to czwartek rano. Dobrze, że poza weekendami R. jest codziennie w klinice. dopytam sie dzis I nie ma wynaczonych dni na punkcje czy transfery, robią kiedy trzeba.

Co do lekow to ja tak z ciekawosci pytałam bo nie mam bladego pojęcia. Czy te droższe sa włączane później I nastawiac sie na koszta czy ja mam jakies tańsze albo refundowane. zdaje sobie sprawe, ze kazda jest inna I potrzebuje innych lekow o dawkach nie wspominajac. jesli jestem łatwiejsza w obsludze I wydajniejsza to t lepiej... a jak sie okaze ze trzeba jakiegos specjalnego traktowania to bedzie to ważne info do drugiego podejscia (oby nie było potrzebne[emoji14])
Na pewno nie będzie Ci potrzebne :) tak musisz myśleć :)
A leków Ci jeszcze później pewnie dorzuci :)
A potem będą piękne jajeczka i śliczne zarodki :):)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry