reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz po wizycie w trakcie stymulacji (6dc).
Do tej pory miałam 4 dni z Puregonem (dawka 150) a teraz kolejne dwa dni to samo I mam przyjsc w czwartek. W ogole dziewczyny zastanawiaja mnie ceny lekow - bo wy piszecie o setkach zł a ja za mòj Puregon zaplacilam okolo 35 zl za 600ml a 25 za 300. O co chodzi, ja mam jakies strasznie tanie leki czy te drozsze przyjmuje sie później?

Nic nie wiem nowwgo po dziś. Było Usg, chyba wszystko ok ale pewnie za wczesnie zeby liczyc jajka bo nic nie mowił. Poza tym, że acard jak cos to bede dostawala pòźniej. pòźnij. czekam więc grzecznie do czwartku, pewnie wtedy beda tez badania hormonow,

Kreola,
dopisz mnie proszena 10 na kolejną wizyte stymulacyjną
Kazdy lekarz ma inny pomysl na swoja pacjentke a lekow do wyboru jest duzo. To ze jest tanszy nie znaczy ze mniej skuteczny
Poprostu moze lekarz nie naciaga na koszta
 
reklama
Ja juz po wizycie w trakcie stymulacji (6dc).
Do tej pory miałam 4 dni z Puregonem (dawka 150) a teraz kolejne dwa dni to samo I mam przyjsc w czwartek. W ogole dziewczyny zastanawiaja mnie ceny lekow - bo wy piszecie o setkach zł a ja za mòj Puregon zaplacilam okolo 35 zl za 600ml a 25 za 300. O co chodzi, ja mam jakies strasznie tanie leki czy te drozsze przyjmuje sie później?

Nic nie wiem nowwgo po dziś. Było Usg, chyba wszystko ok ale pewnie za wczesnie zeby liczyc jajka bo nic nie mowił. Poza tym, że acard jak cos to bede dostawala pòźniej. pòźnij. czekam więc grzecznie do czwartku, pewnie wtedy beda tez badania hormonow,

Kreola,
dopisz mnie proszena 10 na kolejną wizyte stymulacyjną
Screenshot_2016-11-08-14-19-06.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-11-08-14-19-06.png
    Screenshot_2016-11-08-14-19-06.png
    76,8 KB · Wyświetleń: 870
Hej:)
Czyli nie tylko ja spie z dzieckiem? Na nieszczescie moj dzis sie cos buntuje i demoluje lozeczko ... I poki co ja w zawieszeniu...
Poza tym piersi bola, do tego jeszcze bardziej chyba same sutki...
Brzuch... Takie klucie raczej niz bol...
No a jedzenie... Oj jadlabym w kolko... Staram sie powstrzymac bo tyje juz...
Kawa tak dziwnie... Niby mam ochote alwe po kilku lykach przestaje smakowac...
No i mam mdlosci... Caly dzien - z przerwami po jedzeniu:)

Ty jeszcze do piatku na serducho czekasz - pieknych widokow i dzwiekow zycze:)
a ja w poniedzialek mam nadzieje ze juz ostatnia wizyta w klinice:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej!
Moja też dziś nie chciała spać, więc i ja na nogach.
Ja miałam fazę na jedzenie bez opamiętania, potem na same owoce miałam ochotę, a teraz mnie właśnie na myśl o jedzeniu mdli. I oczywiście jem, bo wiem, że muszę i najlepiej się czuję tuż po jedzeniu.
Z kawą miałam to co Ty - duża ochota, ale po pierwszym łyku blee. Tylko mi ze Starbucksa smakuje.

Dzięki, jakoś do piątku wytrzymam.
 
Dziewczyny ja już świruję - jutro mam konsultacje ale mocno się zastanawiam nad zmianą kliniki , tak czytam i czytam i pozytywnie przedstawia się INVICTA GDAŃSK , czy ktoś leczy sie u nich ??wczoraj pisałyście o INVICTA WRO nie zbyt pochlebnie wiec sama niewiem, co myslicie?? jutro napewno pójdę do mojej kliniki ale szystko bedzie zalezało od tego co mi powiedzą
 
W Gdańsku sie nie leczę ale z tego co piszą dziewczyny to Invicta tam jest dobra,w każdej klinice pracują inni lekarze a to od nich w dużej mierze zależy cały proces leczenia,idź,pogadaj z lekarzem i wtedy zdecydujesz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie w trakcie stymulacji (6dc).
Do tej pory miałam 4 dni z Puregonem (dawka 150) a teraz kolejne dwa dni to samo I mam przyjsc w czwartek. W ogole dziewczyny zastanawiaja mnie ceny lekow - bo wy piszecie o setkach zł a ja za mòj Puregon zaplacilam okolo 35 zl za 600ml a 25 za 300. O co chodzi, ja mam jakies strasznie tanie leki czy te drozsze przyjmuje sie później?

Nic nie wiem nowwgo po dziś. Było Usg, chyba wszystko ok ale pewnie za wczesnie zeby liczyc jajka bo nic nie mowił. Poza tym, że acard jak cos to bede dostawala pòźniej. pòźnij. czekam więc grzecznie do czwartku, pewnie wtedy beda tez badania hormonow,

Kreola,
dopisz mnie proszena 10 na kolejną wizyte stymulacyjną
Nie myśl o cenach :) mi też R dał puregon, tez myślałam że coś za tanio :)
Teraz fakt płaciłam dużo więcej, ale też miałam więcej leków.
To jakoś w przyszłym tygodniu będziesz mieć punkcje?:)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczynko, Puregon jest super tani, ale efekty daje dobre, zwłaszcza łączony później z innym lekiem :)

Pixie Dixie, a u kogo się leczysz w invimedzie?:) jesteśmy na zbliżonym etapie, ja w przyszłym tyg kończe antyki ;)
 
Koniczynko, Puregon jest super tani, ale efekty daje dobre, zwłaszcza łączony później z innym lekiem :)

Pixie Dixie, a u kogo się leczysz w invimedzie?:) jesteśmy na zbliżonym etapie, ja w przyszłym tyg kończe antyki ;)

Ja u dr Lachowskiego,nie wybierałam go po prostu miał wolny termin i na razie jesteśmy zadowoleni-mam nadzieje ze tak zostanie [emoji12]
No kto wie moze sie spotkamy na zabiegowce [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ciągle czekam na wyniki i tak się zastanawiam, jaki wynik w 8dpt 5/6-dniowej blastocysty byłby satysfakcjonujący? Jak myślicie?
 
Do góry