reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokladnie
A masz jeszcze jakies objawy ??

Hm siku chodze czesto ale tez duzo pije wiec to chyba nie bede brac jako objaw :) mialam dwa dni gdzie mnie brzuch bolal miesiaczkowo a wczoraj juz chyba z dwa razy mnie zabolal przez caly dzien i w nocy raz przez 2min... i strasznie wzdety brzuch mam, wygladam jak w 3 miesiacu [emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm siku chodze czesto ale tez duzo pije wiec to chyba nie bede brac jako objaw :) mialam dwa dni gdzie mnie brzuch bolal miesiaczkowo a wczoraj juz chyba z dwa razy mnie zabolal przez caly dzien i w nocy raz przez 2min... i strasznie wzdety brzuch mam, wygladam jak w 3 miesiacu [emoji3][emoji3][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki oby beta byla tylko formalnoscia :*
Ja tez mam wzdecia bole brzucha jak na okres ,ciagniecie w pachwinie, bol jajnika, bol kregoslupa, zgage, klucie i takie rozpieranie w brzuchu.
Oby nasze wyniki byly tak pozytywne jak wczoraj :) u dziewczyn :)
 
Trzymam kciuki oby beta byla tylko formalnoscia :*
Ja tez mam wzdecia bole brzucha jak na okres ,ciagniecie w pachwinie, bol jajnika, bol kregoslupa, zgage, klucie i takie rozpieranie w brzuchu.
Oby nasze wyniki byly tak pozytywne jak wczoraj :) u dziewczyn :)
cześć, widzę zę macie podobne objawy do moich :)
ja kolejna noc nie przespana, kłócie w jajniku bolace lędzwie i głowa eh... boje sie kawe wypic a cisnienie spada .
 
Dziewczyny nie wiem czy nie oszalałam ale dziś nad ranem obudziłam się i... Nie mogłam się uspokoić dopóki nie postanowiłam że jednak spróbuje udać się do invicty. Szczególne, że wyczytałam, że oni mają tam jakaś dodatkowa metodę na wybieranie plemników - FAMSI. I maja bardzo przejrzysty cennik, w invimedzie o nic nie mogę się dowiedzieć konkretnie. Mam mało czasu bo okres teoretycznie za tydzień a dziś święto ale może uda mi się dostać. Polećcie mi proszę do kogo iść. Beatko, jak ta twoja lekarka się nazywa?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć, widzę zę macie podobne objawy do moich :)
ja kolejna noc nie przespana, kłócie w jajniku bolace lędzwie i głowa eh... boje sie kawe wypic a cisnienie spada .
:) Beatla z Klarsa tez mialy podobne objawy wiec miejmy nadzieje i wierzmy w to ze nasze bety tez beda wysokie :)✊
Moj organizm juz sie przyzwyczail do funkcjonowania bez kawy a jestem niskocisnieniowcem dla mnie 140 to juz za wysokie cisnienie :) kawci nie pije od transferu
 
Do góry