reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Konieczynko ja tez teraz wybrałam invicte Wrocław. Jednak nie mam jeszcze wybranego lekarza.
Byłam u Ogórek ale nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Chciała robic inseminacje bez podstawowych badań. Kasa kasa kasa... spróbuje gdzie indziej.
Jeśli mam porównać obsluge pacjenta wybieram invimed, w invicta mimo ze na umówiona godzinę jest wizyta to czeka sie nawet 2 godziny pod gabinetem.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Acha, Rybko, rozmawiałam z tatą dopiero przedwczoraj. Niestety w tej części Polski nie zna nikogo.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci za pamięć narazie jest trochę lepiej najgorzej nad ranem bo do 5 30 jeszcze do śpię ale dłużej juz nie ale jakoś musze wytrzymać wiedziałam że tak może a nawet napewno tak będzie więc oby nie było tak tragicznie żebym musiała do szpitala iść to będę zadowolona
 
Dziewczyny nie wiem czy nie oszalałam ale dziś nad ranem obudziłam się i... Nie mogłam się uspokoić dopóki nie postanowiłam że jednak spróbuje udać się do invicty. Szczególne, że wyczytałam, że oni mają tam jakaś dodatkowa metodę na wybieranie plemników - FAMSI. I maja bardzo przejrzysty cennik, w invimedzie o nic nie mogę się dowiedzieć konkretnie. Mam mało czasu bo okres teoretycznie za tydzień a dziś święto ale może uda mi się dostać. Polećcie mi proszę do kogo iść. Beatko, jak ta twoja lekarka się nazywa?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Jak jestes trudnym przypadkiem to idz prosto do profesora. Ogolnie to koniecznie idz do invicty. Maja najlepsze laboratorium i oni byli pierwsi z PGD...
 
Trzymam kciuki oby beta byla tylko formalnoscia :*
Ja tez mam wzdecia bole brzucha jak na okres ,ciagniecie w pachwinie, bol jajnika, bol kregoslupa, zgage, klucie i takie rozpieranie w brzuchu.
Oby nasze wyniki byly tak pozytywne jak wczoraj :) u dziewczyn :)

:errr::szok: omg ja dziś 5 dpt i jak przez pierwsze 3 dni bolał brzuch i wczoraj po pracy tak dziś nic nie poli tylko lekko jajnik lewy jak leżę na tym boku albo jak się przekręcam. Wysypało na buzi ale zawsze tam mam na okres :crazy:
Ja nie biorę żadnych leków .
 
:errr::szok: omg ja dziś 5 dpt i jak przez pierwsze 3 dni bolał brzuch i wczoraj po pracy tak dziś nic nie poli tylko lekko jajnik lewy jak leżę na tym boku albo jak się przekręcam. Wysypało na buzi ale zawsze tam mam na okres :crazy:
Ja nie biorę żadnych leków .
Kochana ale ty mialas podana blastke wiec bol brzucha mialas w dobrym okresie :)
Mnie tez caly czas nie boli sa przerwy parunasto godzinne. Wczoraj bylo apogeum bolu krzyza i jajnika dzis jak narazie w miare spokoj troche czuje ledzwia ale nie jest zle.
Kochana wiec sie nie zalamuj bo ja tez mialam takie 3 czy 4 dni ze prawie wogole nic nie bolalo i nic sie nie dzialo. Glowa do gory :)
 
reklama
Do góry