reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Obojetna jest godzina
Nie ja zapisalam sie bo konczy mi sie zwolnienie wiec tylko dlatego ale pewnie bede musiala zabulic za wizytke :)
Mysle ze nie musialas sie zapisywac na wizyte jak bys chciala tylko L4 w recepcji by ci wypisali. Ale beta bedzie pozytywna to pochwalisz sie dla lekarza i umowisz sie odrazu na wizyte serduszkowo.

Ja napoczatku tez nie wiedzialam ze mozna w recepcji. Tak samo jak o wypisanie recepty. Po moim crio moj profesorek poszedl odrazu na urlop i mowil ze jak beta bedzie pozytywna to zebym przyjechala po recepte na leki a ze go nie bylo i nie wiedzialam ze w recepcji mi wypisza umowilam sie na wizyte do innego aby wystawil mi tylko recepte i nawet nie bylam 2 min w gabinecie skasowal 120 zl. Ale jak bylam juz na nastepnej wizycie u mojego prof. i mu powiedzialam ze tamten skasowal mnie za recepte to nic nie wziol za ta wizyte.
 
Mysle ze nie musialas sie zapisywac na wizyte jak bys chciala tylko L4 w recepcji by ci wypisali. Ale beta bedzie pozytywna to pochwalisz sie dla lekarza i umowisz sie odrazu na wizyte serduszkowo.

Ja napoczatku tez nie wiedzialam ze mozna w recepcji. Tak samo jak o wypisanie recepty. Po moim crio moj profesorek poszedl odrazu na urlop i mowil ze jak beta bedzie pozytywna to zebym przyjechala po recepte na leki a ze go nie bylo i nie wiedzialam ze w recepcji mi wypisza umowilam sie na wizyte do innego aby wystawil mi tylko recepte i nawet nie bylam 2 min w gabinecie skasowal 120 zl. Ale jak bylam juz na nastepnej wizycie u mojego prof. i mu powiedzialam ze tamten skasowal mnie za recepte to nic nie wziol za ta wizyte.
Tak wiem ze wypisalyby bez wizyty i nie omieszkam sie przypomniec bo jak zwykle wkret poloznej ze zmieni sie moze rozpoznanie na zwolnieniu. O pozytywnej becie to ja moge powiedziec Domitrzowi na korytarzu albo sms mu wyslac :) za darmoszke :D
 
reklama
Do góry