reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
E tam :-) czytalam ze jesli chodzi o owoce, to nie ma "zabronionych" - ananasa calego zjadlam i nie zaszkodzil. A tez jem owoce na kilogramy :/. A dupa rosnie..
 
Ooo o tym to nie wiedzialam wiec kupie sobie jednego i zjem z M na pol.


Mandarynek jeszcze nie jadlam ale pomarancze sa super soczyste i slodkie
Tak a mi sie trafily beznadziejne pomarancze niby deserowe a nie maja dupki czyli sciema bo kwasne byly :)
Winogrona bezpestkowe rewelacja wlasnie wcinam :) i gruszki sa teraz dobre w biedrze
 
Gosia to jest zabawne i typowe zachcianki nie smiej sie bo juz nie dlugo i ty bedziesz je miala. A co jest najlepsze to dzis jadlam twoje jedzenie kanapki z serem zoltym i dzemem a ja nie jem dzemow i to mi smakowalo
 
reklama
Do góry