reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tym bolem jest roznie. Mnie bolal codzien brzuch I nici. Ale np mam kolezanke ktora zaszla naturalnie w ciaze I bolal ja brzuch dlugo jak na miesiaczke I codzien na nia czekala I sie nie doczekala :). Czego Wam zycze :-) Chyba na to nie ma reguly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W Waszawie tez dziś słoneczko :)
Ja miałam takie bóle w poniedziałek,5 dpt (transfer w 2 dobie) zgodnie z kalendarzem tez to dzień rozpoczęcia zagniezdzania :) wczoraj już nie było takiego bólu tylko lekkie kłucie od czasu do czasu,dziś 7dpt i póki co spokój.
Mam nadzieje,ze to dobre znaki :)
Ale czekam spokojnie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
ja mialam w poniedzialek transfer , w 5 dobie miejmy nadzieje że to dobry znak :)
czy któraś z Was brala Actifolin?
bo mi sie wląsnie skonczył i nie wiem czy po transferze też to trzeba brac dalej
 
Z tym bolem jest roznie. Mnie bolal codzien brzuch I nici. Ale np mam kolezanke ktora zaszla naturalnie w ciaze I bolal ja brzuch dlugo jak na miesiaczke I codzien na nia czekala I sie nie doczekala :). Czego Wam zycze :-) Chyba na to nie ma reguly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, nie ma reguły :)
Mnie przy 1 podejściu prawie cały czas brzuch bolał, teraz prawie wcale :)
Czekam,co ma być to będzie :)
Póki co mocno namawiam naszego Bąbelka żeby został ;) a jeśli się nie uda, mam 4 mroziaczki które na nas czekają :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w Olsztynie tez sloneczko swieci az zyc sie chce :)
U mnie dzis 5 dzien po transferze 2 dniowej kropki :) wczoraj tez przez jakis czas bol jak na malpe dzis tez przez chwile oby to bylo zagniezdzenie :)
Beatka mialas transfer tak jak ja w 2 dobie ? Myslalam ze w 3
 
Dokładnie, nie ma reguły :)
Mnie przy 1 podejściu prawie cały czas brzuch bolał, teraz prawie wcale :)
Czekam,co ma być to będzie :)
Póki co mocno namawiam naszego Bąbelka żeby został ;) a jeśli się nie uda, mam 4 mroziaczki które na nas czekają :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez w 1 podejsciu nie rozstawalam sie z nospa na krok bo brzuch caly czas bolal. A teraz sporadycznie :)
Kochane badzmy dobrej musli ze to dobre znaki i w nastepnym tygodniu bedziemy mialy pozytywne bety :)
 
U mnie w Olsztynie tez sloneczko swoeci az zyc sie chce :)
U mnie dzis 5 dzien po transferze 2 dniowej kropki :) wczoraj tez przez jakis czas bol jak na malpe dzis tez przez chwile oby to bylo zagniezdzenie :)
Beatka mialas transfer tak jak ja w 2 dobie ? Myslalam ze w 3
Punkcja w poniedziałek ok 11:30, transfer środa tez ok 11:30 :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, nie ma reguły :)
Mnie przy 1 podejściu prawie cały czas brzuch bolał, teraz prawie wcale :)
Czekam,co ma być to będzie :)
Póki co mocno namawiam naszego Bąbelka żeby został ;) a jeśli się nie uda, mam 4 mroziaczki które na nas czekają :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To mozesz byc spokojniejsza. Ja ubolewam strasznie nad kolejna stymulacja. Nie wiem kiedy ja przejde ale strasznie chcialabym miec mrozaczki. Nie musialabym sie meczyc I truc. Zycze Ci wszystkiego dobrego :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mozesz byc spokojniejsza. Ja ubolewam strasznie nad kolejna stymulacja. Nie wiem kiedy ja przejde ale strasznie chcialabym miec mrozaczki. Nie musialabym sie meczyc I truc. Zycze Ci wszystkiego dobrego :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Doskonale Cię rozumiem. Podczas pierwszej stymulacji uparli się żeby trzymać zarodki do 5 doby, niestety nie przetrwały i brak mroziakow=zalamka :(
Myślałam, że nie dam rady od nowa,tym bardziej ze miał być długi protokół i dużo więcej leków i zastrzyków.
Na szczęście po zmianie kliniki się udało, zamrozili 4 zarodki w 2 dobie.
Dasz rade :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry