reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie :)
Mam pytanie, czy po transferze wykonywałyscie jakieś drobne prace domowe, np. rozładowanie zmywarki, rozwieszanie prania, prasowanie itp.? Czy raczej unikałyscie nawet najmniejszego wysiłku? Podobno też powinno się leżeć przez pierwsze dni po transferze, to prawda?
Hej, gdzieś czytałam ze przez pierwsze 3-4 dni powinno się odzczedzac a potem można wracać do normalnego trybu życia :)
Ale jaki to ma wpływ. .?? Chyba po prostu trzeba być dobrej myśli i niech natura działa :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Słonecznego weekendu kochane. Ewunka &&&&&. Jestem z Tobą. Ja ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, która po transferze poleciała na wakacje na Kanary. Żadnych ekstremów, ale jednak. I udało się. Jest w ciąży.
 
A ja lezalam...nie mialam zadnych obowiazkow oprocz jedzenia...posprzatalam i zakupy zrobilam przed transferem...rozwieszenie prania czy wypakowanie naczyc to robilam kilka dni po ale nic poza to...ale to czy sie lezy i nic nie robi czy pracuje i jest sie aktywnym wydaje mi sie ze jakos wielkiego wplywu to nie ma...
Ja też już całe mieszkanie posprzątalam, dziś jeszcze trochę prania i prasownia, a później relax. Pewnie przez pierwsze dni będę starała się jak najwięcej leżeć chociaż wiem, że długo tak nie wytrzymam, bo ja z tych co ciągle w biegu i ciągle muszą coś robić. Nawet nie pamiętam kiedy tak leżałam w ciągu dnia na kanapie i oglądałam np jakiś film, chyba tylko po pierwszym transferze tak było.
 
Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Albo inaczej. Kiedy powinnaś dostać?
Kuzwa, prosze tylko niech to nie bedzie to [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Apka pokazywała ze @ w poniedziałek ale jej się pomyliło dziś 28 dc czyli dokładnie dzień miesiączki ( mam 28/29 zawsze od 16 lat Zawsze! ) to nie była ta 1 na milion. .....
Dziś 13 dpt 2 dniowego. Testu nie robiłam po co w okres. .....
 
Apka pokazywała ze @ w poniedziałek ale jej się pomyliło dziś 28 dc czyli dokładnie dzień miesiączki ( mam 28/29 zawsze od 16 lat Zawsze! ) to nie była ta 1 na milion. .....
Dziś 13 dpt 2 dniowego. Testu nie robiłam po co w okres. .....
Ewunka[emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry