reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka ja tez nie odczuwam żadnych zmian... wczoraj jajniki bolały mnie jak na @. Dzis juz spokój. Trochę mnie cmi...
W środę jadę na progesteron. Czy po jego wyniku juz cos można ocenić? Tzn napewno czy poziom jego jest prawidłowy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie nic nie boli ..... zero nic @ mam miec dokladnie w dzien bety .
Ja nie badam progesteronu biorę 600 mg na dobe do bety .
Musiala bys go zrobic 3 razy w ciagu dnia.
 
reklama
1474871125-4xtl5x.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki Hope!
 
Dzien dobry dziewczyny:) powodzenia dziś tym, które mają ważny dzień, będzie dobrze;) co do niespodzianek serduszkowych to gratuluję:) po tym co przeszlas to wspaniała nagroda i będzie już tylko lepiej:) Ale leki ja bym brała, napewno nie zaszkodza:) witam Nowe Panie i wierzę ze się wszystko uda:)
 
reklama
Do góry