reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wróciłam od lekarza wlasnie, pozniej nadrobię, dziewczyny nie uwierzycie, to znaczy ja nie wierze, USŁYSZAŁAM I ZOBACZYŁAM SERDUSZKO!!! Te ktore pamietają moje zmagania z beta to wiedza, ze to dziwne i nie mogłam za bardzo sie tego spodziewać. Prawie dwa tyg temu odstawiłam juz leki czekając na @ i jak juz do tej myśli w miarę przywykłam, chciałam zeby @ przyszła jak najprędzej, zeby przystąpić do transferu jeszcze w tym roku... A tu takie rzeczy....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje Kochana!!!
 
reklama
Dziewczyny wiem że każda klinika może mieć inne oznaczenia ale co oznacza ta 3 w przypadku mojej kropki ??
Ewunka Ty betujesz 14 dni od punkcji czy wcześniej ??
Ja robie bete po 14 dniach licząc dzien transferu jako zero .
A te oznaczenia. ...... mnie powiedziala ze mamy 1 zarodek sredniej klasy ......
Dla mnie był i jest najlepszy na świecie . Jest moja taka malutka Ewunka .
Nie raz nie dwa z cudownych blastek nie bylo ciazy a z ostatniego "słabeusza " piekne zdrowe 3kg chłop Szymek np.
 
Dziewczyny ja właśnie wczoraj miałam brudną wkładkę. Koloru łososiowego, trudno stwierdzić, bo biorę też cały czas lutinus... sprawdzam cały czas papier, ale teraz cisza. Pojechaliśmy wczoraj z mężem na basen. Zastanawiam się czy to może mi zaszkodzić (6tydz)?
U mnie nie pozwalaja do 12 tyg czy 40 :p
Morza basenu a nawet wanny:rofl2: Chodzi o infekcjie .
Trudno stwierdzic czy to przez basen poprostu moglas sie zadrapac przy aplikacji .
 
Ostatnia edycja:
Martka. ? Co tak malo piszesz jesc Ci nie daja w szpitalu. ? Zasłabłas.? Jak tam sprawy sie mają. ?
Ja jestem w polowie oczekiwania jeszcze tydzień. ....
Nie czuje nic nic dziwnego nic innego .....
Wzdecia mam ale lekkie , cycuszki zaokraglone :)no i mi smierdzi wszystko, Ja wiem ze to moze byc albo zly albo dobry znak:huh: ze 1 objawem ciazy jest pozytywna beta .
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
U mnie nie pozwalaja do 12 tyg .
Morza basenu a nawet wanny:rofl2: Chodzi o infekcjie .
Trudno stwierdzic czy to przez basen poprostu moglas sie zadrapac przy aplikacji .

Nie miałam pojęcia, że nie można. Mój lekarz mówił mi tylko o intensywnym wysiłku fizycznym... Myślałam, że takie pluskanie nie zaszkodzi... Od transferu prawie w ogóle się nie ruszam. Będę się obserwować. Dzięki Ewunka!
 
1474871125-4xtl5x.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewunka ja tez nie odczuwam żadnych zmian... wczoraj jajniki bolały mnie jak na @. Dzis juz spokój. Trochę mnie cmi...
W środę jadę na progesteron. Czy po jego wyniku juz cos można ocenić? Tzn napewno czy poziom jego jest prawidłowy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry