reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje u mnie jest wszystko ok. Bylam na badaniach prenetalnych,malenstwo rozwija sie prawidlowo prawdopodobnie bedzie chlopiec. Mdlosci juz mnie opuscily no zdazy sie raz na jakis czas,ale za to zgaga mnie dopadla. Brzusio juz powoli zaczol rosnac i dzis jestem w 12tc

Wow , szybko Ci lekarz strzelił płcią! Zazwyczaj nie chcą mowić min do 16 tygodnia. Pamietam jak dzis , 2.01.10, kiedy moja gin powiedziała ze na pewno w tym przypadku sie myli i pokazała mi powiększenie siusiaka mojego syna w 3d! Płakałam i śmiałam sie w głos i na śniegu robiłam orzełki i fikołki jak wariatka. U mnie w rodzinie same baby, ja mam trzy sióstry, maz -dwie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczynki
Życzę owocnego tygodnia,
I samych pozytywnych wiadomości :-p:rofl::happy:
PaniKa cieszę się że wszystko dobrze się zakończyło choć lekko nie miałaś.
 
Trzymamy kciuki za piekne endometrium :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni



26:malutkikaczorek -wizyta w trakcie stymulacji


28: jaskolcia - wizyta u gin po histeroskopii
28:kasik99 -rozpoczecie stymulacji
29:jagodaaga - wizyta przed crio
30:Blastka - betowanie
30:ema51 - criotransfer

Październik
3: Ewunka - betowanie 1
3:rybka14 - badania prenatalne
3:Hooope 86- betowanie
3:Marley - usg serduszkowe
3:jaskolcia - wizyta przed crio
3:BeataWarszawa -wizyta przed stymulacja
4:milagros - wizyta przed crio
4:kasik99- kontrola w trakcie stymulacji
5:katherina - wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
5:gosia321 - wizyta przed stymulacja
10:lile - badanie prenatalne
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:Rustynka - criotransfer
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Falka- rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤❤
 
Kochana leż i odpoczywaj. A to ze byli coś na papierze to nic nie znaczy. Ja tez tak miałam ze papier brudny a wkładka czysta. Wszystko jest dobrze :)

Dziewczyny ja właśnie wczoraj miałam brudną wkładkę. Koloru łososiowego, trudno stwierdzić, bo biorę też cały czas lutinus... sprawdzam cały czas papier, ale teraz cisza. Pojechaliśmy wczoraj z mężem na basen. Zastanawiam się czy to może mi zaszkodzić (6tydz)?
 
Witajcie Dziewczyny , dziękuję za wsparcie - jeście niezastąpione:happy: a więc... zajechaliśmy do kliniki w dobrych nastrojach - myślałam że mi pęcherz rozsadzi ale czekałam cierpliwie.. no i przyszła Pani embriolog, zaprosiła nas do gabinetu i oznajmiła że mamy już tylko jedną kropke:(:(zasmuciłam się strasznie ale byłam twarda... na dodatek powiedziała że w skali od 1-4 - nasza kropka ma 3 - z czego oczywiście 1 najlepsza - wtedy już myślałam nie wydusze z siebie ani słowa - ale oczywiście usłuszałam że 1 czasami nie dają rady - i zeby mieć nadzieję ... no cóż wyszliśmy na korytarz i jak nigdy - uwierzcie nigdy - bez słowa czekaliśmy na transfer.Przyszła pielęgniarka - poszłam się przebrac ,wyszłam na korytarz do M i ryczałam jakr bóbr - cały swetr miał mokry :errr:tak się rozkleiłam ...później był już transfrer- leżałam jakieś 20 min , patrząc w sufit i wciąż się modliłam - ogólnie klinike i lekarza i wogóle całą opieke oceniam bardzo pozytywnie a co będzie dalej - czas pokaże - jak myślicie kiedy mogę zrobić test??

Kochana nie ma na to żadnej reguły. Czasami rodzą się zdrowe dzieci z słabej jakości zarodków, a czasem 1-ki nie przeżywają. Ważniejsze jest Twoje nastawienie i spokój :-***
 
Dziewczyny, a wiecie od czego zależy kiedy transfer jest robiony? Wiem, że od oceny embriologa oczywiscie, że lekaż decyduje...ale mówiono wam dlaczego?

Taka już jest ta moja ciekawska natura, muszę rozumieć, inaczej czuję sie jak bym od ścian sie odbijała, jak na pikniku na na kruchym lodzie albo w Krainie Chichów... Nie mogę siąść na tyłku spokojnie.
U mnie w klinice zawsze podaja 2 dniowe a potem z reszta robia rozne rzeczy zalezy ile ich masz :)
 
reklama
U nas za pierwszym razem lekarz uparł się na blastocystę, czyli czekaliśmy do 5 dnia. Nie udało się. Trochę poczytałam i za drugim razem uparłam się na transfer w 3 dobie, lekarz się zgodził,ale pozostałe zarodki nadal były obserwowane do 5 doby - żaden nie doszedł do blastocysty,a z tych, które mi podali jeden został z nami :) Są badania, według których zarodek ma lepsze warunki w macicy niż na szkle. U mnie się potwierdziło.
Wszedzie dobrze ale u mamusi najlepiej :D
 
Do góry