reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Drogie Forumowiczki. Jestem tu nowa. Dzisiaj po transferze. I mam sporo obaw, bo jestem mocno przeziębiona. Czy warto mieć nadzieję? Komuś się udało w podobnej sytuacji? Chyba jak nigdy potrzebuję wsparcia kobitek z podobnymi przeżyciami. Pozdrawiam.

Mnie rozłożyło juz przy stymulacji. I tak trzymalo jeszcze ładnych kilka dni po transferze. I się udało. Organizm walczzy z przeziębieniem a nie z zarodkiem. To może nawet zwiększyć szanse na ciaze.
 
Czesc dziewczyny pisze do Was aby pochwalić się dobrymi wieściami u nas bliźniaki i to jednojajowe jedna komórka podzieliła się na 2 a druga chyba się wchłonela jesteśmy przeszczesliwi choć wiemy że długa droga przed nami ale wierzymy że będzie dobrze [emoji1] jeden ma 1.08cm a drugi 0.63cm i narazie tyle teraz za tydzień lub dwa odbędzie się bardziej szczegółowe usg i dodatkowe badania [emoji4] ten rok jak narazie okazał się dla nas bardzo szczęśliwy i niech tak już zostanie. Ściskam mocno wraz z moimi kropkami i trzymam kciuki za Was wszystkie i za Wasze kropki i szczęśliwe rozwiązania narazie nadal daruje sobie czytanie wiadomości tutaj ale będę dawała znać co u nas. Buziaki i powodzenia [emoji175][emoji11][emoji110][emoji110]Zobacz załącznik 773743Zobacz załącznik 773744

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!
 
reklama
Do góry