reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Progesteron mi znow spadl...
Beta z 4 tys na 9 tys...to dobrze?
APTT min 26 a ja mam 23...co to znaczy?
Gdzieś wyczytałam że prawidłowy przyrost bety jest ważniejszy od progesteronu jak nic się nie dzieje to dobry znak [emoji4][emoji106]

Znowu klinika znajomej przyszła z pomocą recepty wysłane do apteki jutro mogę odebrać [emoji175]

Gratulacje dla kolejnej mamusi [emoji1][emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
aptt obnizone wskazuje bodajze na podwyzszona krzepliwosc krwi. Beta rosnie ksiazkowo, progesteron jest drugorzedny. Nota bene, teraz juz bety nie sprawdzaj bo powyzej 6tys zwalnia przyrost ;-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
aptt obnizone wskazuje bodajze na podwyzszona krzepliwosc krwi. Beta rosnie ksiazkowo, progesteron jest drugorzedny. Nota bene, teraz juz bety nie sprawdzaj bo powyzej 6tys zwalnia przyrost ;-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety jeszcze 3 razy misze sprawdzic bete i progesteron...ciekawe czy ta podwyzszona krzepliwosc mogla spowodowac to krwawienie czy raczej nie...
 
Jaki piękny mamy dziś dzień.
ja już po wizycie i po wynikach
Bhcg 97
E2 1600
Prg 29

Jak ja się cieszę strasznie a z wieczora mialam piętra bo lewy jajnik mi zaczol dokuczać i do dziś dokucza. Pytałam się o niego na wizycie i podobno macica się rozrasta i uciska na jajnik. A w piątek kolejna wizyta i może będzie już coś na USG widać. Teraz oby do piatku

Gratuluję!!!!!super!!!!!!
 
reklama
Właśnie dostałam telefon od męża! Bedzie mogł w piątek przyjść do pracy pózniej [emoji7][emoji106]
Mowi do dyrektora, ze to sprawa życia... A w sercu myślał "nowego życia"
Az mi lżej, Uf!jutro podglad, w piątek punkcja.
Po jakim czasie jest wiadomość z kliniki ile sie zapłodnilo i jakiej sa klasy? [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam po 20 godzinach informacje ile się zaplodniło.
 
Do góry