reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Beta 450,3 -16 dtc hurraaaaaa

Dziewczyny mam pytanie -czy wy zaobserwowalyscie,ze waga wam wzrosła w trakcie stymulacji?ja w ciągu dwóch miesięcy poszłam w górę jakieś 4-5 kg i tak się zastanawiam czy to Moja wina czy wina leków. .....

Mam takie same odczucia. Nie miszcxe się już w spodnie a inne są opiete. Też się zastanawiałam czy to po lekach.. większego apetytu nie zauwazylam

Gratuluję . Cudowna beta.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ponad rok temu pojawiłam się na forum, dodałam kilka postów, lecz nie miałam potrzeby pisać, więc zamilklam. Od tego czasu jednak regularnie Was podczytuje. U mnie in vitro zakończyło się powodzeniem za pierwszym podejściem, a mieliśmy tylko jeden zarodek.

Pisze, bo widzę ze Dziewczyny @katharina203 i @butterfly1331 zamartwiaja się krwawieniem, plamieniem. Głowa do góry! Nie musi oznaczać to niczego złego.
W 5-6 tc zauważyłam krew. Początkowo była to żywa krew i było jej dość sporo. Potem miała kolor brunatny. Okazało się, że to krwiak. Po kilkunastu dniach krwawienie całkowicie ustalo, a Maluszek przetrwał trudne chwile i leży właśnie obok mnie ☺ i dodam, że lekarze powtarzali mi, że najnowsze badania mówią, iż leżenie "plackiem" nie ma najmniejszego wpływu na to, co stanie się z zarodkiem. Ja bezpośrednio po transferze pojechalam do pracy,również podczas plamienia prowadziłam normalny tryb życia. I wierzę, że właśnie takie zdrowe podejście pomogło. Nie dajcie sie więc zwariować. Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki! ☺
 
Trzymamy kciuki za piekbe jajca :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


12:Hooope86-wizyta w trakcie stymulacji
12:Ewunka -wizyta w trakcie stymulacji

13:shaggy - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
14:gosia321 -wizyta u gin przed stymulacja
14:Ewunka - kontrola w trakcie stymulacji
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
16:Ewunka - punkcja
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
24:ema51 - wizyta kontrolna przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡[/QUOTE]
 
Beta 450,3 -16 dtc hurraaaaaa

Dziewczyny mam pytanie -czy wy zaobserwowalyscie,ze waga wam wzrosła w trakcie stymulacji?ja w ciągu dwóch miesięcy poszłam w górę jakieś 4-5 kg i tak się zastanawiam czy to Moja wina czy wina leków. .....
Ja po stymulacji 2 potem przerwa i stymulacja 3 schudłam 4 kg . Ale piękne pryszcze mi wyskoczyły jak u 16-stki :)
 
Cześć Dziewczyny, ponad rok temu pojawiłam się na forum, dodałam kilka postów, lecz nie miałam potrzeby pisać, więc zamilklam. Od tego czasu jednak regularnie Was podczytuje. U mnie in vitro zakończyło się powodzeniem za pierwszym podejściem, a mieliśmy tylko jeden zarodek.

Pisze, bo widzę ze Dziewczyny @katharina203 i @butterfly1331 zamartwiaja się krwawieniem, plamieniem. Głowa do góry! Nie musi oznaczać to niczego złego.
W 5-6 tc zauważyłam krew. Początkowo była to żywa krew i było jej dość sporo. Potem miała kolor brunatny. Okazało się, że to krwiak. Po kilkunastu dniach krwawienie całkowicie ustalo, a Maluszek przetrwał trudne chwile i leży właśnie obok mnie ☺ i dodam, że lekarze powtarzali mi, że najnowsze badania mówią, iż leżenie "plackiem" nie ma najmniejszego wpływu na to, co stanie się z zarodkiem. Ja bezpośrednio po transferze pojechalam do pracy,również podczas plamienia prowadziłam normalny tryb życia. I wierzę, że właśnie takie zdrowe podejście pomogło. Nie dajcie sie więc zwariować. Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki! ☺
Jak się ciesze ze nie tylko mój lekarz tak mówi :)
Chociaż przy plamieniu krwawieniu chyba trzeba zwolnić. ...
 
reklama
Ja mam problem z mężem [emoji22]
Ma problem by wyjsć z pracy na 2 godziny na punkcję [emoji24][emoji24][emoji24] zawsze cos mnie dobije w tym życiu... Zaczynam mieć dość [emoji856]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry