reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kath , a zrobili Ci usg? Bierzesz acard na rozrzedzenie krwi - sprawdzali krzepliwosc? Dużo prg przyjmujesz i on może zageszczac krew, stąd plamienia. Jak sytuacja teraz?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mialam usg...pecherzyk byl...a z badan nic nie sprawdzali...z 10min blagalam zeby mi zrobili bete i progesteron...mowilam ze nawet zaplace to nie chcieli sie zgodzic na progesteron bo po co...we wtorek znow musze powtorzyc bete i progesteron.biote juz 2 razy prolutex 6 tabl luteiny dopochwowo i 3 duphastony. to w takim razie jak bede na krwi we wtorek prywatnie to sugerujesz ze mam sobie zrobic krzepliwosc? A co dokladnie jakby mnie w labo spytali...
 
reklama
Ciesze sie i husann lepiej i u kathriny [emoji110]

A mi Pan dr na wizycie zrobił oczywiście usg, ale nic nie zobaczył, tzn żadnego pęcherzyka, ani w macicy ani obok... Zobaczył , ze ciagle mam obrzmiałe , duże jajniki, grube endometrium, po hiperstymulacji i wodę w brzuchu. Mam skontrolować betę we środę , jesli nie podskoczy kilkukrotnie to odstawić leki i czekac na krwawienie. Ide jeszcze do niego za tydzien, bo kazał kontrolować te hiperke. Oczywiście musiałby zdarzyć sie cud , zeby z tego ciąża wyszła przy takiej becie. Boshe, to prawie najgorsze uczucie w moim życiu...

Przez to zastanawianie sie nad ciąża, nie zastanowiłam sie w ogole nad hiperka. Dziewczyny, ktore przez to przechodziły... Jak to z tym jest? Mam poprostu czekac az to sie unormuje? Jajniki wrócą do swoich rozmiarów, woda zejdzie ... Ile to trwa? Czy to jest jakies zagrożenie dla mojego zdrowia oprocz marnego samopoczucia? Sa na to leki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jak mialam problem z oddychaniem to pojechalam na IP. Pij duzo wody i jedz duzo bialka...przejdzie...trzymam kciuki...
 
Gosiu Ty też podchodzisz w Białymstoku?
Jak dobrze pamiętam masz może jakieś namiary na hotel blisko szpitala ?
Chyba że Wy dziewczynki macie jeśli tak prośba o info jak też po transferze chcę zostać na noc.
Nie mam poprzednim razem bylam u ridziny ale tym razem bede wynajmowac bo przynajmniej bede mogla sie polozyc wtedy kiedy chcem :) a nie siedziec na sile
Wpisz sobie na olx po wybraniu bialego stoku mieszkanie dla par in vitro pojawia sie mnostwo ogloszen od 98 zl za dobe
 
Tak mialam usg...pecherzyk byl...a z badan nic nie sprawdzali...z 10min blagalam zeby mi zrobili bete i progesteron...mowilam ze nawet zaplace to nie chcieli sie zgodzic na progesteron bo po co...we wtorek znow musze powtorzyc bete i progesteron.biote juz 2 razy prolutex 6 tabl luteiny dopochwowo i 3 duphastony. to w takim razie jak bede na krwi we wtorek prywatnie to sugerujesz ze mam sobie zrobic krzepliwosc? A co dokladnie jakby mnie w labo spytali...
Uklad krzepniecia
I zrob sobie tsh ft3 i ft4 bo jak widzialas we wczesniejszych postach stymulacja daje w kosc tarczycy a dobrze jest zadzialac na poczatku ciazy zeby nic nie stalo sie dziecku
 
Ciesze sie i husann lepiej i u kathriny [emoji110]

A mi Pan dr na wizycie zrobił oczywiście usg, ale nic nie zobaczył, tzn żadnego pęcherzyka, ani w macicy ani obok... Zobaczył , ze ciagle mam obrzmiałe , duże jajniki, grube endometrium, po hiperstymulacji i wodę w brzuchu. Mam skontrolować betę we środę , jesli nie podskoczy kilkukrotnie to odstawić leki i czekac na krwawienie. Ide jeszcze do niego za tydzien, bo kazał kontrolować te hiperke. Oczywiście musiałby zdarzyć sie cud , zeby z tego ciąża wyszła przy takiej becie. Boshe, to prawie najgorsze uczucie w moim życiu...

Przez to zastanawianie sie nad ciąża, nie zastanowiłam sie w ogole nad hiperka. Dziewczyny, ktore przez to przechodziły... Jak to z tym jest? Mam poprostu czekac az to sie unormuje? Jajniki wrócą do swoich rozmiarów, woda zejdzie ... Ile to trwa? Czy to jest jakies zagrożenie dla mojego zdrowia oprocz marnego samopoczucia? Sa na to leki?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ann tak mi przykro :( ale moze nie wszystko jeszcze stracone ciaza podwyzsza hiperke
Pij duzo wody
Jesli dojda klopoty z oddychaniem jedz jak lile na ip i powiedz ze masz hiperke musza cie wtefy przeplukac dozylnie bo hiperka w ostatnich 2 stadiach jest ogromnym zagrozeniem zycia
 
Czesc jestem tu nowa. Obserwuję forum już od dawna i chciała bym się przyłączyć. Oto moja historia. Staramy się o dzidzia już od 10 lat ale bez skutku. U nas przyczyną jest po stronie M. Ma bardzo słabe nasienie. W kwietniu postanowiliśmy udać się do kliniki i na drugiej wizycie dowiedzieliśmy się że jedyną szansą jest invitro. Naturalnie nie mam szans. Dobiło mnie to ale nie poddalam sie i porobilismy wszystkie badania i przystąpiłem do transferu 3.09.16 . Na dzień dzisiejszy czekam na betę we wtorek. Było to nasze pierwsze podejście. Miałam 10 komórek ale z tego zostało 8 bo jedno było puste a druga jakaś felerna. Wszystkie komórki pozostałe zostały zapłodnione. W trzeciej dobie zostało tylko 6 z czego trzy dobrze trzy słabo się rozwijały. Do transferu zostały tylko 2 z czego 1 blastka ale mała była 1.2.2 i jedna morula. Nie zostało żadnych mrozaczkow. Obie zostały podane . Pani doktor słabo rokuje ale ja mam ogromną nadzieję że któraś komoreczka się zdecyduje z nami zostać. Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze. Czasem coś zaboli chwilowo ale przechodzi. Ta cisza mnie denerwuje.
 
Czesc jestem tu nowa. Obserwuję forum już od dawna i chciała bym się przyłączyć. Oto moja historia. Staramy się o dzidzia już od 10 lat ale bez skutku. U nas przyczyną jest po stronie M. Ma bardzo słabe nasienie. W kwietniu postanowiliśmy udać się do kliniki i na drugiej wizycie dowiedzieliśmy się że jedyną szansą jest invitro. Naturalnie nie mam szans. Dobiło mnie to ale nie poddalam sie i porobilismy wszystkie badania i przystąpiłem do transferu 3.09.16 . Na dzień dzisiejszy czekam na betę we wtorek. Było to nasze pierwsze podejście. Miałam 10 komórek ale z tego zostało 8 bo jedno było puste a druga jakaś felerna. Wszystkie komórki pozostałe zostały zapłodnione. W trzeciej dobie zostało tylko 6 z czego trzy dobrze trzy słabo się rozwijały. Do transferu zostały tylko 2 z czego 1 blastka ale mała była 1.2.2 i jedna morula. Nie zostało żadnych mrozaczkow. Obie zostały podane . Pani doktor słabo rokuje ale ja mam ogromną nadzieję że któraś komoreczka się zdecyduje z nami zostać. Na dzień dzisiejszy czuje się dobrze. Czasem coś zaboli chwilowo ale przechodzi. Ta cisza mnie denerwuje.

Witaj Cytrynko! Cieszę sie, że wreszcie ktoś jest na tym samym etapie co ja :-) u mnie rownież transfer 3.09 :-)
Jeden sześciokomórkowy mrozaczek. Testuję w piątek - 16.09. :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, które pytały o nocleg w Białymstoku. Ja mam 600km, a byłam z 10 razy to wynajmowałam mieszkanie od pana: Artur Techerowicz tel 516 713 048. Cena za całe mieszkanie w cenie od 100-130 zł za dobe.

Hej a pamiętasz na jakiej ulicy te mieszkanie? Ja w sumie potrzebuję na jedną dobę do Białegostoku mam 120 km. więc nawet hotel mógł by być. Jest na Waszyngtona mały hotel cena za pokój 200 zł .
 
Do góry