reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A tak się tylko zastanawiam hipotetycznie czy jeżeli staram się naturalnie o ciąże i jestem na usg w 24dc a cykle mam 27 dniowe średnio to lekarz w tym 24dc może wykluczyć ewentualną ciąże czy może nic nie widzieć a ciaza może jednak być i się rozwijać? Jak myślicie?
 
Witam nowe dziewczyny [emoji5][emoji173] życzę wszytkim spokoju i kolorowych snów i dużo wiary w to że się uda [emoji1] ja mam narazie jedynie problemy z ciągnięciami w brzuchu to jajniki to macica jak wstaje to czasami muszę usiąść z powrotem i na nowo powoli wstać [emoji13] jeszcze tydzień i usg [emoji7][emoji173][emoji110][emoji110] dobranoc i powodzenia za jutro[emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz sugeruje 2 ale ja mam wątpliwości i nie wiem co robić

Masz juz jedno dziecko. Po co tak bardzo ryzykowac? Jeszcze gdybys sie o pierwsze starala... no chyba ze masz gorszej jakosci zarodki, wtedy bym pomyslala. Jesli sa dobrej jakosci to ja bym wolala spokojniejsza ciaze.
Mi lekarz 2 odradzil, poprzednio bralam 2. Na szczescie nie bylo z tego blizniaczej ciazy bo bym ani jednego dziecka nie miala. A tak mam.

Ale decyzja jest twoja i twojego meza.
 
Masz juz jedno dziecko. Po co tak bardzo ryzykowac? Jeszcze gdybys sie o pierwsze starala... no chyba ze masz gorszej jakosci zarodki, wtedy bym pomyslala. Jesli sa dobrej jakosci to ja bym wolala spokojniejsza ciaze.
Mi lekarz 2 odradzil, poprzednio bralam 2. Na szczescie nie bylo z tego blizniaczej ciazy bo bym ani jednego dziecka nie miala. A tak mam.

Ale decyzja jest twoja i twojego meza.
Zarodki mam z 2 i 3 doby i lekarz mówi że dobre ale widocznie nie bardzo skoro jeden już straciłam a problem jest po stronie słabego nasienia i tu też może być przyczyną bo badania genetyczne wyszły ok ale m ma 100% plemników niewłaściwej budowy nieruchliwe i z uszkodzona budowa tj wady główki witki lub wstawki
 
Zarodki mam z 2 i 3 doby i lekarz mówi że dobre ale widocznie nie bardzo skoro jeden już straciłam a problem jest po stronie słabego nasienia i tu też może być przyczyną bo badania genetyczne wyszły ok ale m ma 100% plemników niewłaściwej budowy nieruchliwe i z uszkodzona budowa tj wady główki witki lub wstawki

Ok, ciaza biochemiczna wiec pewnie wady genetyczne. Gdyby to byl czynnik meski to by pewnie szybciej zarodek obumarl. Bety by nie bylo.
U nas genetyka super a 40% moich zarodkow byla chora. I to same blastki. Niektore 5aa.
 
reklama
Do góry