reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Troszkę to dziwne że wszystkie na podobnym etapie mają tak może to nic strasznego ale jak tylko zobaczysz że jest gorzej jedz natychmiast do szpitala !!!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katharina, moze to nic takiego, jeju! Ciagle cos sie dzieje, naprawdę, przez jakis czas same dobre wieści prawie, a teraz jakoś wiecej chyba negatywnych. Kurde taka beta ładna, to juz mogłoby byc wszystko ok, to z tego stresu dziwne rzeczy moga sie dziać dla każdej z nas ... [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katharina, moze to nic takiego, jeju! Ciagle cos sie dzieje, naprawdę, przez jakis czas same dobre wieści prawie, a teraz jakoś wiecej chyba negatywnych. Kurde taka beta ładna, to juz mogłoby byc wszystko ok, to z tego stresu dziwne rzeczy moga sie dziać dla każdej z nas ... [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale każda z nas na podobnym etapie jest w momencie kiedy chodzi o jakieś plamienia coś musi w tym być ze tak jest. Ale wam w Polsce pomogą bo tutaj gdyby mi się pogorszyło lub plamienie jakieś to nikt nie pomoże bo tak natura działa i tyle.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Większość z dziewczyn przez to przechodzi. I nie mam pojęcia dlaczego go tak się dzieje.
Niektore z ciezaroweczek tez to przechodziły. I było leżenie i zwiększenie progesteronu
 
reklama
Ale każda z nas na podobnym etapie jest w momencie kiedy chodzi o jakieś plamienia coś musi w tym być ze tak jest. Ale wam w Polsce pomogą bo tutaj gdyby mi się pogorszyło lub plamienie jakieś to nikt nie pomoże bo tak natura działa i tyle.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Tu sie z toba zgodze...opieka medyczna jezeli chodzi o wczesne ciaze jest straszna..
 
Do góry