reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kasiu będzie dobrze uspokoj się bo nerwy tylko pogarszają sprawę poleżeć weź nospy a jakby było gorzej jedz na pogotowie trzymam kciuki
 
reklama
Ale każda z nas na podobnym etapie jest w momencie kiedy chodzi o jakieś plamienia coś musi w tym być ze tak jest. Ale wam w Polsce pomogą bo tutaj gdyby mi się pogorszyło lub plamienie jakieś to nikt nie pomoże bo tak natura działa i tyle.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

No ja mam to samo w UK. Do przychodni nawet sie nie wybieram. O becie nie ma mowy, zrobiłam wczoraj za 200zl w prywatnym polskim lab, a jutro pewnie w przeliczeniu około 800zl zapłacę za wizytę z usg, moze 600... W Pl to na betę latalabym co drugi dzien i juz pewnie bym ze dwa usg zrobiła,a tu... Jak mi wyjdzie pozamaciczna to szczerze mówiąc nie wiem jak to tutaj potraktują, ale mam nadzieje ze z ewentualna laparo nie bedzie problemu, choc moze tez każą czekac, az bolec zacznie czy cos... Bo przeciez natura...

Dragonfly, dlaczego tutaj w UK nie zrobili Ci invitro??

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie nie...moich dwoch lekarzy kaze mi czekac czy sie rozwinie krwawienie...

Faktycznie, progesteronu sporo.
Nie ma lepszego wyjścia, niż posłuchać lekarzy, wypić melisę i spokojnie się położyć. Na tym etapie poza obserwacją nie jesteś w stanie nic zrobić.
Głowa do góry! Bądź dobrej myśli! Trzymam kciuki! &&& :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath , jak sytuacja teraz? Weź No spe, magnez i lez. Możesz skontaktować się ze swoim lekarzem? Moja w w takim momencie kazała leżeć. bierzesz dużo progesteronu.
Na pocieszenie przypomnę Ci, że mnie dwa razy doslownie zalalo krwia. U mnie był to bardzo duży krwiak. U Ciebie może być podobnie lub jakieś naczynka przy aplikacji luteiny naruszylas. Trzymaj się!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
No chyba tak...na pewno mIU/mL, tylko skale maja węższa w jednym.
1473496730-1i4fyg.jpeg
1473496745-4vyamf.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu wydaje mi sie ze jednak inaczej jest u was liczona beta
 
reklama
Do góry