reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zaczal bolec jak sie zdenerwowalam...

Przede wszystkim uspokój się. Połóż i oddychaj regularnie. Obserwuj sytuację, zarówno krew jak i ból brzucha.
Wiem, że dziś jest sobota, ale w razie czego jedź do szpitala.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się sprawdź czy jest więcej i jak coś do szpitala wszędzie gdzie czytałam że jak występuje krew to należy skontaktować się z lekarzem ale najpierw może sprawdź czy sytuacja się pogarsza bo ja spanikowalam choć krwi nie było a plamka wiekosci pestki od cytryny w nieokreślonym kolorze ale rano było już czusciutko. I może melisy się napij [emoji4] trzymam kciuki aby się uspokoilo [emoji110][emoji110][emoji173] i może nospe weź na ból czytałam że w przypadku podtrzymania kobiety przyjmują 3x1 nospe i tabletki na podtrzymanie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokladnie jak piszą dziewczyny weź nospe uspokojenie się a jak bardzo cie boli i będziesz spokojniejsza to jedz do szpitala odrazu
 
Do góry