reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwoniłam do lekarza, powiedział zeby odstawiać leki i iść na to usg, bo to moze byc obumarła, albo pozamaciczna. Mam wizytę we czwartek , ale chyba przyłożę na jak najszybciej, co myślicie , bo zgłupiałam... Po co mam czekac do czwartku skoro to moze byc pozamaciczna , wiec chyba czym wcześniej wykryta tym lepiej, co? Wtedy moze da sie jakoś lekami ją usunąć ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwoniłam do lekarza, powiedział zeby odstawiać leki i iść na to usg, bo to moze byc obumarła, albo pozamaciczna. Mam wizytę we czwartek , ale chyba przyłożę na jak najszybciej, co myślicie , bo zgłupiałam... Po co mam czekac do czwartku skoro to moze byc pozamaciczna , wiec chyba czym wcześniej wykryta tym lepiej, co? Wtedy moze da sie jakoś lekami ją usunąć ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu a boli Cię coś? Ja jestem po trzech pozamacicznych - może coś podpowiem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu a boli Cię coś? Ja jestem po trzech pozamacicznych - może coś podpowiem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ogólnie zle sie czuje przewaznie, jestem zmęczona, chce mi sie spac, biegam często siku, brzuch mnie pobolewa jak na okres, ale nieczęsto w sumie, ciagle jest wzdety , ale mysle ze to po hiperce, trzy dni z rzędu pękała mo głowa, ale jednym paracetamolu dało sie zyc. Ogólnie to czuje sie jak w ciazy, na dodatek mam wstręt do słodkiego, tylko słone,ogórki kiszone zjadam kilogramami. Żadnych plamien, nawet cienia. Mimo tej niskiej bety, w głębi duszy liczyłam ze to jednak ciąża, taka kobieca intuicja...
Kiedy moze zacząć objawiać sie pozamaciczna?
Czy uważasz ze powinnam przełożyć wizytę usg na jak najszybciej?

Umrę dzis z żalu... [emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Biedulko :-( pij dużo wody, herbatę z pokrzywy i pozbądź się wszystkiego co niepotrzebne. W kolejnym cyklu będzie dobrze! :-)
Pociesze CIĘ. ....mi też endo nie chciało rosnąć bo byłam po zabiegu i "tonie hormonów " jak w końcu lek.zadecydowaładnie ze zobaczymy co będzie jak nic nie będę brala to ruszyło. ...tylko u mnie 5.7 mm to i tak już był sukces i na takim miala crio....i się udało

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ogólnie zle sie czuje przewaznie, jestem zmęczona, chce mi sie spac, biegam często siku, brzuch mnie pobolewa jak na okres, ale nieczęsto w sumie, ciagle jest wzdety , ale mysle ze to po hiperce, trzy dni z rzędu pękała mo głowa, ale jednym paracetamolu dało sie zyc. Ogólnie to czuje sie jak w ciazy, na dodatek mam wstręt do słodkiego, tylko słone,ogórki kiszone zjadam kilogramami. Żadnych plamien, nawet cienia. Mimo tej niskiej bety, w głębi duszy liczyłam ze to jednak ciąża, taka kobieca intuicja...
Kiedy moze zacząć objawiać sie pozamaciczna?
Czy uważasz ze powinnam przełożyć wizytę usg na jak najszybciej?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W moim przekonaniu powinnaś iść do lekarza jak najszybciej, przede wszystkim dla własnego spokoju.
U mnie we wszystkich trzech ciążach pozamacicznych prędzej czy pózniej występowało plamienie i uwierało mnie głownie po jednej stronie brzucha. Beta rosła za każdym razem książkowo. Zaczynała spadać wraz z pojawieniem się plamienia.
Poza tym miałam tradycyjnie obolałe piersi i żadnych innych objawów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry