reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gosiu proszę przepisz mi rozpoczęcie stymulacji dziś a wizyta w takcie na 13.09. Dziś był pierwszy zastrzyk i nie taki diabeł straszny... Przykro mi, że wieści tu takie... I tak trzymam kciuki, żeby był dobrze.
 
2016-09-09 21.49.57.jpg Oto moje dwa szkraby jeden bardziej juz psoci bardzo się ruszał dzisiaj ale mamy połowę sukcesu jest przegroda między nimi super tak się ciesze rosną w miarę równo 2,4 i 2,5 mm serca biją mocno :) :) :) :)
 

Załączniki

  • 2016-09-09 21.49.57.jpg
    2016-09-09 21.49.57.jpg
    404,8 KB · Wyświetleń: 217
Zobacz załącznik 772233 Oto moje dwa szkraby jeden bardziej juz psoci bardzo się ruszał dzisiaj ale mamy połowę sukcesu jest przegroda między nimi super tak się ciesze rosną w miarę równo 2,4 i 2,5 mm serca biją mocno :) :) :) :)
Pieknie...cudownie...tak sie ciesze z tej przegrody...
Ja juz sie martwie czy zobacze 19.09 serduszko...
 
Zobacz załącznik 772233 Oto moje dwa szkraby jeden bardziej juz psoci bardzo się ruszał dzisiaj ale mamy połowę sukcesu jest przegroda między nimi super tak się ciesze rosną w miarę równo 2,4 i 2,5 mm serca biją mocno :) :) :) :)

Cieszę się Waszym szczęściem.
Super że wszystko dobrze .
Piękne te zdjątko aż się łezka kręci :-)
 
Dziewczyny,
W aptece mgr dała mi Pugeron 600. Mowi zeby wziąć przez 3 dni 200. A lekarz mi pisze ze mam brać po 300...ogólnie to sprawa zakręcona, bo bez recepty dostałam leki, poprostu na telefon lekarza [emoji849]
Ale namieszałam...
Dr juz nie odpisuje[emoji855] a ja wzielam tylko 200.
Oszaleje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pieknie...cudownie...tak sie ciesze z tej przegrody...
Ja juz sie martwie czy zobacze 19.09 serduszko...
Ja też ma tego samego dnia i też się martwię co to będzie. Już mnie zaczyna to wszystko dołowac jak przetrwać nawet te 8 miesięcy jak 2 tyg najpierw do testu teraz usg to jakaś masakra

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry