reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwoniłam do lekarza, powiedział zeby odstawiać leki i iść na to usg, bo to moze byc obumarła, albo pozamaciczna. Mam wizytę we czwartek , ale chyba przyłożę na jak najszybciej, co myślicie , bo zgłupiałam... Po co mam czekac do czwartku skoro to moze byc pozamaciczna , wiec chyba czym wcześniej wykryta tym lepiej, co? Wtedy moze da sie jakoś lekami ją usunąć ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak odstawisz leki to macica oczyści się sama. Ja poroniłam 30 dni po transferze i bałam się że będą mnie czyscić ale Pani dr powiedziała że w tak wczesnym stadium organizm się sam oczyszcza. Przykro mi;( wiem jak to boli;(
 
reklama
W moim przekonaniu powinnaś iść do lekarza jak najszybciej, przede wszystkim dla własnego spokoju.
U mnie we wszystkich trzech ciążach pozamacicznych prędzej czy pózniej występowało plamienie i uwierało mnie głownie po jednej stronie brzucha. Beta rosła za każdym razem książkowo. Zaczynała spadać wraz z pojawieniem się plamienia.
Poza tym miałam tradycyjnie obolałe piersi i żadnych innych objawów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedy występowały plamienia? W którym dniu po transferze ? Czy to były ciąże naturalne?
Mnie tez bardzo bola piersi, bardzoooo.
U mnie beta rośnie o 130-140% na każde 72godziny. Zapomniałam jeszcze o tym ,ze mam zadyszki bardzo często, wybuchy gorąca i poty mnie oblewają .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ogólnie zle sie czuje przewaznie, jestem zmęczona, chce mi sie spac, biegam często siku, brzuch mnie pobolewa jak na okres, ale nieczęsto w sumie, ciagle jest wzdety , ale mysle ze to po hiperce, trzy dni z rzędu pękała mo głowa, ale jednym paracetamolu dało sie zyc. Ogólnie to czuje sie jak w ciazy, na dodatek mam wstręt do słodkiego, tylko słone,ogórki kiszone zjadam kilogramami. Żadnych plamien, nawet cienia. Mimo tej niskiej bety, w głębi duszy liczyłam ze to jednak ciąża, taka kobieca intuicja...
Kiedy moze zacząć objawiać sie pozamaciczna?
Czy uważasz ze powinnam przełożyć wizytę usg na jak najszybciej?

Umrę dzis z żalu... [emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja bym jeszcze poczekała 2 dni, brała normalnie leki i za dwa dni powtórzyła betę. Ja nie powtarzałam bo już zaczełam plamic w tedy więc nie miałam już nadziei ale na Twoim miejscu ja bym tak zrobiła
 
Kiedy występowały plamienia? W którym dniu po transferze ? Czy to były ciąże naturalne?
Mnie tez bardzo bola piersi, bardzoooo.
U mnie beta rośnie o 130-140% na każde 72godziny.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To były ciąże naturalne. Plamienia zaczynały się rożnie. W pierwszej ciąży tydzień po terminie miesiączki. W drugiej i trzeciej około 10-12 dni po terminie.
Popieram misis. Powtórz betę za dwa dni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwoniłam do lekarza, powiedział zeby odstawiać leki i iść na to usg, bo to moze byc obumarła, albo pozamaciczna. Mam wizytę we czwartek , ale chyba przyłożę na jak najszybciej, co myślicie , bo zgłupiałam... Po co mam czekac do czwartku skoro to moze byc pozamaciczna , wiec chyba czym wcześniej wykryta tym lepiej, co? Wtedy moze da sie jakoś lekami ją usunąć ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Radziłbym Ci to jak najszybciej sprawdzić jeśli to ciąża pozamaciczna trzeba reagować. Ale miejmy nadzieję że nie.
 
W moim przekonaniu powinnaś iść do lekarza jak najszybciej, przede wszystkim dla własnego spokoju.
U mnie we wszystkich trzech ciążach pozamacicznych prędzej czy pózniej występowało plamienie i uwierało mnie głownie po jednej stronie brzucha. Beta rosła za każdym razem książkowo. Zaczynała spadać wraz z pojawieniem się plamienia.
Poza tym miałam tradycyjnie obolałe piersi i żadnych innych objawów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam dokładnie tak samo okropny ból lewego jajnika.
U mnie zaczęła się skończyć krew do jamy otrzewnej
 
Cześć wszystkim!!
Nie odzywałem się całe trzy dni :)
Ale musiałam odreagować i się zresetować.
Przyjechała szfagirka z Anglii która również ma endometriozę i nie może zajść w ciaze,tak się uraczyłyśmy winem że dwa dni urlopu musiałam wziąść na regenerację :baffled:
Ale czytałam regularne
I te dzisiejsze wieści nie zbyt optymistyczne :hmm: mam nadzieję że będzie dobrze.

U mnie końcówka @ i czekamy na kolejny cykl i transfer.
Kurcze u mnie jeszcze daleko do tego wszystkiego,ale przeżywam razem z Wami zarówno te pozytywne wieści jak i te mniej:(
 
reklama
Mnie kłuje z obu stron, szczególnie musze uważać zeby nie wstawać zbyt gwałtownie czy to z pozycji leżącej czy siedzącej, albo jak psikam albo kaszle to tez musze sie zgiąć. Cześciej czuje to kłucie po lewej stronie, ale nie jest tak, ze tylko po tej.
Chyba tak zrobię , ze pobiorę sobie leki do wizyty. Moge sie umówić na niedziele albo na poniedziałek. Zastanawiam sie tylko do ktorego lekarza, bo ich tu nie znam. Moze słyszałyście, dr Małgorzata Kołodziejczak, albo prof. Paweł Knapp....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry