reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tego co mi wiadomo, ciążowe l4 otrzymuje sie wraz z założeniem karty ciąży, czyli po zobaczeniu i usłyszeniu serduszka :-)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zobaczylam serduszko w 6t jak trafilam do szpitala z krwawieniem i potem pojechalam na kontrol do mojego lekarza i tez potwierdzil ze jest serduszko w 6t3d i wtedy juz dostalam L4 ciazowe a karte dostalam dopiero w 8t3d
 
reklama
Cześć dziewczyny chyba się uspokoilo aplikowalam lutinusa i było jeszcze dużo jasniejszd niż wczoraj ale nadal będę monitorowala co się dzieje, pół nocy nie przespalam snów miałam milion ale narazie spokojnie jest[emoji106]
Kochane powodzenia na wizytach dzisiaj, Rybka trzymam kciuki za super wieści [emoji110][emoji110]
Szczerze to mnie trochę te info o tych betach zaniepokoilo bo robiłam 2 tylko więc zaluje że to przeczytałam bo byłam spokojna a teraz myśli tysiąc [emoji17]


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosia, bardzo dobrze że więcej nie robiłaś bet, jeśli pierwszy przyrost był ładny to potem tylko niepotrzebny stres.
Nastepnym razem ja zrobie tylko 2x. No chyba zeby znów coś się nie zgadzało to pewnie bede powtarzać.
 
Zosia, bardzo dobrze że więcej nie robiłaś bet, jeśli pierwszy przyrost był ładny to potem tylko niepotrzebny stres.
Nastepnym razem ja zrobie tylko 2x. No chyba zeby znów coś się nie zgadzało to pewnie bede powtarzać.
13dpt 338 a 15dpt 1257 przy dwudniowych więc byłam spokojna i marzyłam już o swoich 2 kropkach a teraz już sama nie wiem co myśleć najbardziej boję się że 19.09 w najgorszym wypadnku nic nie zobaczę [emoji17] dlaczego nie możemy normalnie cieszyć się jak inne kobiety że jesteśmy w ciąży tylko ciągle się martwimy [emoji24] dlaczego nie urodziłam się facetem buziaki [emoji175][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
13dpt 338 a 15dpt 1257 przy dwudniowych więc byłam spokojna i marzyłam już o swoich 2 kropkach a teraz już sama nie wiem co myśleć najbardziej boję się że 19.09 w najgorszym wypadnku nic nie zobaczę [emoji17] dlaczego nie możemy normalnie cieszyć się jak inne kobiety że jesteśmy w ciąży tylko ciągle się martwimy [emoji24] dlaczego nie urodziłam się facetem buziaki [emoji175][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze i nie mysl inaczej. Na pewno już coś zobaczysz :)
Trzymam kciuki!
 
Zosia, jak sie czujesz?wdzystko w porządku ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie nic się nie dzieje nie wiem co to było może się zadrapalam przy aplikacji nie wiem ale to nie była krew może jakaś mała ilość która po rozrzedzeniu z lutinusem zrobiła się jasno bezowa teraz jedynie jajniki mnie ciągną nie mam nospy już wczoraj na wieczór wzięłam ostatnia koleżanka ma mi dać jeszcze ale to muszę czekać może do wieczora. Jedno wiem na pewno z sofy się nie ruszam [emoji28] chciałam funkcjonować tak normalnie wiadomo nie sprzątać, odkurzac, dźwigać czy inne ciężkie zajęcia ale teraz nawet te lekkie zadania mnie przerażają jak takie widoki mają być to ja nawet po schodach będę ostrożnie chodzić [emoji23] jak to mówią jedna aby się otrze o kalesony i już w ciąży a druga krzywo stanie i już straci więc wolę dmuchać na zimne ale to graniczy z paranoja [emoji85] dużo pozytywnej energii życzę i pozytywnych myśli [emoji175]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry