reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja lecze sie w Artemidzie u prof Wolczynskiego - wlasciwie bylam tam na wizycie kierujacej na in vitro.
Leczylam sie wczesniej dwa lata (od 3 lat probujemy) i okazalo sie ze mam Hashimoto i jeden jajowod niedrozny wiec moja pani dr wyslala mnie do prof po pomoc.
Obecnie wertuje internet i probuje sie cos wiecej dowiedziec. Strasznie to wszystko stresujace.
Stymulacje zaczynam 15 wrz i te zastrzyki tez mnie przerazaja ale czego sie nie robi by miec dzidzie:)
Czyli leczymy sie w tej samej klinice tylko ja w filli w Olsztynie :) ale punkcja i transfer jak na razie w Bialymstoku. Nie wertuj internetu tylko zostan tu z nami zadawaj lytania kazda z nas cos ci podpowie :)
 
tak sie zastanawiam ile to moze trwac od 11dc do transferu.
Musze dojechac 500km do kliniki i zaplanowac urlop dlatego podpytuje.
 
Zrobilo nas sie tu znowu wiecej :) dolaczyly nowe laseczki. Ponawiam pytanie ktora z nowych kolerzanek chce byc wpisana w nasz kalendarz :)
Ja jeszcze poczekam bo nie wiem kiedy bede miala usg. Powinnam miec w piatek, ale w tym cholernym kraju ciezko cokollwiek zalatwic. W piatek ide do szpitala to pewnie ze strachu zrobia. A jutro sikany...bo boje sie ze juz moich dziadkow nie ma przez te plamienia. Buziaki
 
Rybko a bez problemu dali ci recepte na relanium u mnie raczej sa za tym zeby dawac jak najmniej. Hehe ciekawe co powie lekarz jak zarzuce go wszystkimi moimi propozycjami :) na ile sie zgodzi. No ale coz teraz jestem madrzejsza i bede prosic o wszystko co mozna :)
 
Rybko a bez problemu dali ci recepte na relanium u mnie raczej sa za tym zeby dawac jak najmniej. Hehe ciekawe co powie lekarz jak zarzuce go wszystkimi moimi propozycjami :) na ile sie zgodzi. No ale coz teraz jestem madrzejsza i bede prosic o wszystko co mozna :)

ty leczysz się z tego, co pamiętam w artemidzie?
ja wyprosiłam relanium.
fajnie, że już zaczynasz przygotowania/
gratulacje motylku.
 
reklama
Do góry