reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kamka przykro mi :(
Teraz trudne 10 dni przede mną :baffled:
Wiem dla mnie to też najtrudniejszy czas ale też jakoś zawsze bardzo się cieszyłam bo choć przez jakiś czas mogłam się poczuć w ciazy...Cholernie wszystko to trudne bo przez te chormony co bierzemy organizm nam wariuje i ja miałam naprawdę objawy jakby właśnie się udało mdlilo mnie nie raz aż nie dalam rady jesc ciągnęło mnie w pachwinach od perfum w głowie mi się kręciło...itd. Albo przez to że tak bardzo tego pragniemy psychika sama wywołuje objawy ...Nie wiem...Ale Tobie się uda zobaczysz mlod jesteś więc szansę na powodzenie duzo większe. Trzymam kciuki .
Strasznie mi przykro.
Trzymaj się cieplutko i mam nadzieje,ze kiedyś będzie Ci dane być mamą :)
Będę trzymała za Ciebie kciuki :*

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki
 
reklama
9 dpt blastocysty więc powinna być zdecydowanie większa ostatnim razem mialam 3,39 i lekarz też uważał że nie ma po co czekać kazał odstawić leki więc już się nie ludze ...
Bardzo mi przykro :(
Przemyśl wszystko na spokojnie, odpocznij, rozważ za i przeciw -to trudna decyzja, ale może warto spróbować z KD.
 
Dziewczyny .......
Wiec właśnie wyszłam z usg ach mowie pójdę ( zaniepokoiło mnie to że mnie nic nie boli :errr:)Dziś 19 dc a ja nie czułam jajnika przy owulacji a zawsze go czuje myślę hmmmmm nie było owulacji. ? No i uwaga uwaga jestem świeżo po owulacji z prawego jajnika ( ten który od października śpi i ma zdrowy jajowod )
Dopadła mnie głupawka na fotelu bo przypomniał mi się mąż jak gadał do jajnika podczas stumulacji " Ty jajnik nie wal w bolki bo jak się mamusia wkurzy to Cię wytnie Ty jesteś od robienia jajek a nie dyndania. ...... mamusia nie lubi prozniakow. .......... no i mówię do lekarza panie nie pomyliły się panu jajniki. ? :D
Dziwnie patrzy i mówi
Lewy jajnik torbiel endometrialna prawy jajnik po owulacji. ....
Super widzisz jak los moze sie odmienic :)
 
Ja już w dwupaku :):):):)
Podali mi blastocyste 2AB powiedzieli tylko, że ładny. 3 zarodki trzymają jeszcze do jutra. Mam nadzieje, że ładnie się rozwiną i przeżyją. Biorę Crinone *1 i estroferm 2*1. Gosiu czy mrożenie jest w cenie? Bo nikt nam nic nie mówił.
Tak mrozenie jest w cenie 1 rok pozniej sie doplaca
 
Staram jak moge...nawet słucham od rana muzyki relaksacyjnej :-) troche pomaga
Ja dużo czytałam :)
Pochlanialam jedna książkę 400 stron,dziennie ;) cokolwiek żeby zająć myśli ;)
Teraz zmieniłam biuro i w nowym mamy jakieś ptaszki a dachu,wiec mam dźwięki relaksacyjne z przydziału służbowego ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny...bo tak sie zastanawiam..dzis rano wzielam ostatnia dawke purogenu, o 16.00 mam wziac orgalutan, a o 21.00 ovitrelle, jutro nic nie biore, w sobote punkcja..tylko tak sie zastanawiam, ze od ovitrelle do pynkcji minie 36h..i troche sie martwie czy pêcherztki czasem do tego czasu nie pękną? I co wtedy?:( bo jak do tej pory stymulowana bylam clo i dostawalam ovitrelle to czulam jak pękaja duzo wczesniej niz po 36h :(((
Tez mialam takie uczycie dzien przed punkcja ze pekaja moze dlatego u mnie tylko 7 jajek bylo ale nie wiem czy te moje odczucie wiazalo sie z tym ze faktycznoe pecherzyki pekaly wczesniej.
 
reklama
Do góry