reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny! Jestem tutaj nowa, ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty. Ja aktualnie jestem po transferze (dzisiaj czwarty dzień) i z ogromną nadzieją czekam na testowanie :) Tylko to czekanie takie męczące... ;) Postanowiłam napisać, bo jakoś tak lżej i raźniej jeżeli jest jeszcze ktoś, kto znajduje się w podobnym położeniu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie!
 
Ja dalej nie miałam telefonu... Tak sie zastanawiam,ze moze to dobry znak i beda blastki? Jak myślicie?
Czy będą blastki to możesz dowiedzieć się dopiero w 5 dniu . Dzień po punkcji dzwonią czy się zaplodnily i ile potem zaczynają się dzielić i rosnąć . Niektóre kliniki nie dzwonią po 24 godzinach tylko po 48 różnie bywa.
 
reklama
Do góry