reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny
Krew oddana, wynik gdzies pewnie koło 13, ale chyba sprawdze dopiero koło 15 jak wróce do domu- jestem w pracy i nie chce wybuchnac płaczem. Moj m. nic nie wie, ze poszłam dziś na bete, powiem Wam, ze w domu w ogole o tym nie rozmawiamy, a jestem taka zła na niego, wczoraj sprzątałam, odkurzałam, myłam podłoge a ten sie gapił i nic mi nie pomogł :/ ale byłam wsciekła na niego. Mysle, ze on tez nie wierzy juz w kropka :(
Dzis słuchałam sobie rano zet gold a tam zawsze rano jest horoskop i dla mojego znaku zodiaku wróżbita Maciej przepowiedział wielkie zwycięstwo....zobaczymy :)
Beatko nozki do góry po transferze i niech kropeczek zostanie na 9 miesiecy :**
Tiutienka przykro mi kochana :(
Kochana nie przejmuj się. Faceci tacy są, uważają że my kobiety zniesiemy wszystko :/
Poza tym faceci nie potrafią tak jak my okazywać emocji,wiec może w ten sposób próbuje sobie z tym poradzić, szczególnie jeśli o tym nie rozmawialiscie.
Życzę Ci żebyś zrobiła mu dziś mega niespodziankę :) i sobie również :)
Niegdy nie przestawajcie wierzyć :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja już dziś po kolejnej wizycie u mojej ginekolożki. Jestem w 12dc, i zero nic nie widać :( wzięłam od początku cyklu siedem dawek gonalu 50 i 2 dawki menopura 75 , od dziś mam brać jeszcze 3 dawki 75 menopur i kontrol późnym wieczorem w poniedziałek. Ja się chyba nigdy nie doczekam jakiekolwiek pęcherzyka u mnie :( już nawet przyzwyczaiłam się leżąc u niej i patrząc w monitor gdy ona mówi " nic niestety, zero cicho, cisza itp" a potem wchodzę do samochodu i walczę aby nie uronić łez bo jednak do pracy trzeba jechać .... WRRRrrrr
Dziś przede mną kolejne wyzwanie, idę na wesele o 13 a o 18 mam dać dawkę menopuru:/ już widze jak w wc rozrabiam ten lek WRRRrrrrr . Mój mąż boi się już zadawać pytania "jak tam u lekarza?"
Mam tysiąc myśli, jedna mnie teraz zastanawia, czy będą mnie szprycować od poniedziałku dalej menopurem czy będzie trzeba zamknąć cykl i odczekać? I w ogóle kiedy należy podjąć decyzje o właściwym leczeniu do in vitro, już sama nie wiem do czego zmierza moje leczenie i jaka różnica jest przy in vitro ?
Pozdrawiam i życze owocnego dnia, ja tu będę z doskoku dziś
 
A ja już dziś po kolejnej wizycie u mojej ginekolożki. Jestem w 12dc, i zero nic nie widać :( wzięłam od początku cyklu siedem dawek gonalu 50 i 2 dawki menopura 75 , od dziś mam brać jeszcze 3 dawki 75 menopur i kontrol późnym wieczorem w poniedziałek. Ja się chyba nigdy nie doczekam jakiekolwiek pęcherzyka u mnie :( już nawet przyzwyczaiłam się leżąc u niej i patrząc w monitor gdy ona mówi " nic niestety, zero cicho, cisza itp" a potem wchodzę do samochodu i walczę aby nie uronić łez bo jednak do pracy trzeba jechać .... WRRRrrrr
Dziś przede mną kolejne wyzwanie, idę na wesele o 13 a o 18 mam dać dawkę menopuru:/ już widze jak w wc rozrabiam ten lek WRRRrrrrr . Mój mąż boi się już zadawać pytania "jak tam u lekarza?"
Mam tysiąc myśli, jedna mnie teraz zastanawia, czy będą mnie szprycować od poniedziałku dalej menopurem czy będzie trzeba zamknąć cykl i odczekać? I w ogóle kiedy należy podjąć decyzje o właściwym leczeniu do in vitro, już sama nie wiem do czego zmierza moje leczenie i jaka różnica jest przy in vitro ?
Pozdrawiam i życze owocnego dnia, ja tu będę z doskoku dziś
A probowaliscie stymulacji czymś innym? Z tego co czytałam to sporo dziewczyn pozytywnie reaguje na puregon. U mnie się uchowalo 9 jajeczka, 5 dojrzałych a 4 zapłodnione.
Nie wiem jaki dokładnie jest u was problem, ale może warto spróbować czegoś innego.
Gdzie się leczycie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już dziś po kolejnej wizycie u mojej ginekolożki. Jestem w 12dc, i zero nic nie widać :( wzięłam od początku cyklu siedem dawek gonalu 50 i 2 dawki menopura 75 , od dziś mam brać jeszcze 3 dawki 75 menopur i kontrol późnym wieczorem w poniedziałek. Ja się chyba nigdy nie doczekam jakiekolwiek pęcherzyka u mnie :( już nawet przyzwyczaiłam się leżąc u niej i patrząc w monitor gdy ona mówi " nic niestety, zero cicho, cisza itp" a potem wchodzę do samochodu i walczę aby nie uronić łez bo jednak do pracy trzeba jechać .... WRRRrrrr
Dziś przede mną kolejne wyzwanie, idę na wesele o 13 a o 18 mam dać dawkę menopuru:/ już widze jak w wc rozrabiam ten lek WRRRrrrrr . Mój mąż boi się już zadawać pytania "jak tam u lekarza?"
Mam tysiąc myśli, jedna mnie teraz zastanawia, czy będą mnie szprycować od poniedziałku dalej menopurem czy będzie trzeba zamknąć cykl i odczekać? I w ogóle kiedy należy podjąć decyzje o właściwym leczeniu do in vitro, już sama nie wiem do czego zmierza moje leczenie i jaka różnica jest przy in vitro ?
Pozdrawiam i życze owocnego dnia, ja tu będę z doskoku dziś
Nie martw sie...to bedzie dluzej trwalo bo jak dobrze pamietam masz pco ale w koncu jajeczko da rade. Jezeli ten cykl trzeba bedzie zakonczyc to lekarz przynajmniej na nastepny bedzie wiedzial jakich dawek i jakich lekow juz nie stosiwac. Ja np nie reagowalam na clostibegyt...merional i fisrimon. Zareagowalam dobiero przy 16 zastrzykach menopuru. Glowa do gory. Uwierz ze razem z lekarzem znajdziecie właściwą droge leczenia
 
A probowaliscie stymulacji czymś innym? Z tego co czytałam to sporo dziewczyn pozytywnie reaguje na puregon. U mnie się uchowalo 9 jajeczka, 5 dojrzałych a 4 zapłodnione.
Nie wiem jaki dokładnie jest u was problem, ale może warto spróbować czegoś innego.
Gdzie się leczycie?

u mnie problem to PCOS , leczę sie w ZiębaClinic w Katowicach , to mój pierwszy cykl z gonalem i menopurem
zapytam jej o puregon , gratulacje jajeczek

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie martw sie...to bedzie dluzej trwalo bo jak dobrze pamietam masz pco ale w koncu jajeczko da rade. Jezeli ten cykl trzeba bedzie zakonczyc to lekarz przynajmniej na nastepny bedzie wiedzial jakich dawek i jakich lekow juz nie stosiwac. Ja np nie reagowalam na clostibegyt...merional i fisrimon. Zareagowalam dobiero przy 16 zastrzykach menopuru. Glowa do gory. Uwierz ze razem z lekarzem znajdziecie właściwą droge leczenia

:*
 
Do góry