reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O i ponawiam swoje wczorajsze pytanie czy moge na wlasna reke wybrac sobie jakies witaminy dla kobiet w ciazy czy lepiej spytac lekarza
Gosiu, lepiej zapytaj lekarza.
Jeśli chodzi o zarodki,to u mnie była podobna sytuacja. Zapłodniły się 4 komórki, jednak doszła do blastocysty i tę mi podali. Pozostałe były w stadium przed blastocystą (nie pamiętam jak to się nazywa), rozwijały się wolniej i dali im dodatkowe 2 dni. Niestety nie podołały. U nas jest głęboki czynnik męski i lekarz podejrzewa, że to była przyczyna. Dlatego teraz podadzą mi zarodki w 3 dobie,bo może u mnie pójdzie im lepiej niż na szkiełku.
Tylko nie sugeruj się moją sytuacją, u Ciebie na pewno tak nie będzie! Uda się na pewno :)

Dziewczyny, powodzenia na dzisiejszych wizytach! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale słuchaj po co ta agresja? Teraz wiele dziewczyn wyraziło swoje zdanie. Sporo chce

I tu się mylisz. Nie olaly. Dziewczyny uciekają i się wq, że nie jest na forum tak jak było. Tylko mało kto ma odwagę się odezwać, bo dostają po uszach.
Większość wyraziła wczoraj swoje zdanie. Bardzo podobne. I większość chce żeby było tu ok. Bez agresji i nakrecania
No wlasnie wyrazilam swoje zdanie,a teraz sa pretensje...ciekawe...
 
Gosiu bierz kwas foliowy, witaminy polecane sa dopiero od II trymestru chyba ze masz jakies niedobory to lekarz zaleci wcześniej. Bierz sobie magnez w dawcę ok 370mg i nospe jak cie brzuch boli. Poki co to chyba wystarczy a od pozytywnego testu to juz bedzie duzo wiecej :-)
Moze to i racja ze mniej tym lepiej :)
Chyba zrobie wlasnie tak a teraz tyle owocow wiec bede sie zapychac naturalnymi witaminkami :)
 
Gosiu, ja od początku brałam kwas foliowy i magne b6 (bo to lek, a nie suplement diety). A po pozytywnej becie wzięłam z apteki femibion natal. Suplementuje się nim już 5 miesiąc i wyniki badań mam rewelacyjne :) i do tej pory lykam magne !
 
Zwłaszcza wlasnie w sezonie warto jesc owoce i warzywa niz sztuczne witaminy. Magnez z b6 jak najbardziej, bo zapobiega skurczom.
Gosia kiedy betujesz?
 
reklama
Do góry