reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny mam pytanie jestem po 2 transwerze ivf to jest 13 dpt i zaczełam lekko plamic tylko to wyglada jak kawa z mlekiem nie wiem co otym myslec czy to juz po wszystkim [emoji20] prosze pomóżcie Dotti


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry.
wiolciab za piękny wynik!!
Po40 za przyrost bety! :)
koralik oby wszystko było ok i termin został wyznaczony :*
Alex83 za pobranie ładnych jajeczek.
Natalia89 żeby te ciągnięcie w jajnikach okazało się dorodna hodowla :) i wyznaczenie terminu pick up :*
Agatek za piękny widok, który Cię uspokoi :*

Miłego dnia.
 
Agatek, ale chociaż raz bym chciała :D
A tak na poważnie to miałam w sumie 3 razy odruch wymiotny. Tak bez przyczyny.

Ewelin ja miałam mdłości od jakiegoś 6 tc. Wierz mi ze naprawdę nie chcesz przez to przechodzić. Kilka razy dziennie a w szczególności rano po 10 min nad kiblem. Az sobie taboret bralam żeby nie klęczeć. Z kliniki mam jakieś 80 km do domu to myślałam że wszystkie wnętrzności zwrócę. Jeszcze reklamówkę miałam tylko jedna to zajezdzalismy na jakiś cpn żeby nam cos sprzedali bo nie miałam w co rzygac. Naprawdę nie chcialabys przez to przechodzić.
 
Jak to moja mama zawsze mi powtarza: w żadnej ciąży mdłości nie miała :D A M powtarza, że geny po mamie przejęłam i też mnie ominą :D

Tak.. moja też mówi, że gdyby nie to, że nie miała @ to nie wiedziałaby, że jest w ciąży;p I mówi, że mogłaby rodzić na zamówienie;p
A co do mdłości jeszcze to uważa, że tylko paniusie je mają :D (sorry jak coś) :p
Ale w sumie kogo znałam normalnego to nigdy nie miał mdłości, a takie co chodzą koło siebie i mają bzika na swoim punkcie to wiecznie. M. siostra zabroniła mi pić kawy w pracy (przez m-c czasu) Ale się z nią pożarłam.
Z drugiej strony też zauważyłąm, że wszystkie paniusie mają cesarki haha:p
Wiem, że to nie ma nic do rzeczy ;D Ale u mnie naprawdę się sprawdza, co do joty!!!

aniołkowa, mój bierze i brał profertil, parametry skoczyły do góry ładnie. Trochu drogie, ale warto. W internecie jest taniej niż w aptekach stacjonarnych :)

anne, rób, rob... :*

najki, wygrałaś?! Będę bogata? Bo ja nie zagrałam :(

Dzień dobry :)

Kolejna kuzynka M., z którą się często widzimy w ciąży, pierwsze dziecko. Pięknie<3
A niech ma, nawet nie zabolało, bardziej chce mi się z tego wszystkiego śmiać... :surprised:
 
Ostatnia edycja:
Moniusia ja mialam cesarke, zeby ratowac dziecko, nie czuje sie paniusia. No i wtedy troche tez rzygalam, niestety tego nie da sie opanowac... To zaden wymysl, albo jest albo nie.
Wiadomo, ja też pewnie bym miała mdłości, bo jestem mega wrażliwa na wszystko, ale tak jakoś w moim środowisku się to sprawdziło, że aż to śmieszne;p w sensie, że to akurat te osoby co są strasznie na swoim punkcie przewrażliwione i wszystkie mają koło nich chodzić, szczególnie w ciąży;p
 
reklama
Dzień dobry :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&

Ja tez znam dużo osób, które obyły się bez mdłości. Ale gdzieś tam w podświadomości jest, że jak jesteś w ciąży to masz mdłości :p ale też wiem, że każdy organizm jest inny i każda ciąża jest inna :)

Dziewczyny jest sens dzwonić do dr skoro od wczoraj nie mam tych ala plamien?
 
Do góry