reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Falka ja bylam 25 dpt, czyli jakos 2 tygodnie i 2 dni po pozytywym tescie. Baczek mial juz 7 mm, i pieknie bilo serduszko :-)

A ja wstalam siku, podeszlam do okna i zamarlam...jaka piekna pogoda :-( normalnie to z moim Misiem poszlabym na spacer...
 
reklama
wracamy do gry! kciuków nie puszczamy :) i pozytywne fluidy wysyłamy :)

MAJ

9: wiolciab - wyniki bety
9: Po40 - II betowanie
9: koralik – wizyta przed crio
9: Alex83 - punkcja
9: Natalia89 - usg w czasie stymulacji
9: Agatek - wizyta u gin prowadzącego ciążę
9: Ewunka - podgląd w czasie stymulacji


10: strawbelka – wizyta serduszkowa
10: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
11: ewelin86 – wizyta serduszkowa
12: Ewa651 - usg polowkowe
13: Ewunka - punkcja
16: olusja1987 - usg prenatalne w I trymestrze
16: rybka - wizyta kontrolna przed kolejnym crio
16: butterfly - betowanie
17: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: Moniusia – wizyta przed stymulacją
18: gosia321 - usg w czasie stymulacji
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
19: madzionga - wizyta u gin prowadzącego ciaze
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącej ciaze
21: Madzionga – usg połówkowe
23: Falka203 - wizyta pęcherzykowa
24: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: szila - badanie prenatalne w I trymestrze

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe
1: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciaze
6: olusja 1987 - wizyta u gin prowadzącego ciąże
 
Falka, ja miałam się pojawić 4tygodnie po transferze. przez krwawienie byłym w 23dpt i wtedy był zarodek, ale bez serduszka.


Wszystkim życzę powodzenia:) niech ten dzien przyniesie dobre wieści!

ja dzis na praktyki uciekam, a poza tym laba:)
 
Kobietki powodzenia dziś.
Ja w ciąży nie jestem a mam mdłości, bo tak mnie gardło boli ze płyny tylko przyjmuje. Do lekarza rejestracji już nie ma, więc pojadę pod gabinet żebrac o wizytę. Dobrze że dziś tylko 2 godz w pracy.
Miłego dnia Naszym Mamusiom i przyszłym Mamusiom :*

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak.. moja też mówi, że gdyby nie to, że nie miała @ to nie wiedziałaby, że jest w ciąży;p I mówi, że mogłaby rodzić na zamówienie;p
A co do mdłości jeszcze to uważa, że tylko paniusie je mają :D (sorry jak coś) :p
Ale w sumie kogo znałam normalnego to nigdy nie miał mdłości, a takie co chodzą koło siebie i mają bzika na swoim punkcie to wiecznie. M. siostra zabroniła mi pić kawy w pracy (przez m-c czasu) Ale się z nią pożarłam.
Z drugiej strony też zauważyłąm, że wszystkie paniusie mają cesarki haha:p
Wiem, że to nie ma nic do rzeczy ;D Ale u mnie naprawdę się sprawdza, co do joty!!!

aniołkowa, mój bierze i brał profertil, parametry skoczyły do góry ładnie. Trochu drogie, ale warto. W internecie jest taniej niż w aptekach stacjonarnych :)

anne, rób, rob... :*

najki, wygrałaś?! Będę bogata? Bo ja nie zagrałam :(

Dzień dobry :)

Kolejna kuzynka M., z którą się często widzimy w ciąży, pierwsze dziecko. Pięknie<3
A niech ma, nawet nie zabolało, bardziej chce mi się z tego wszystkiego śmiać... :surprised:
Moniusia tos pojechala tym postem po bandzie!!!
Ja planuje miec cesarke i wcale nie jestem paniusia i ja sie nie czuje.
Nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos tak glupiego, bo wiele dziewczyn moze sie czuc urazonych!!!
 
Moniusia tos pojechala tym postem po bandzie!!!
Ja planuje miec cesarke i wcale nie jestem paniusia i ja sie nie czuje.
Nastepnym razem pomysl zanim napiszesz cos tak glupiego, bo wiele dziewczyn moze sie czuc urazonych!!!
Ja juz pisalam, jestem po cc, planuje kolejna. Jestem dumna, ze lekarze tak szybko zareagowali, odklejalo mi sie lozysko. Dzieki cc, mam cudownego synka. Nie czuje sie paniusia, raczej mamusia. I co ze urodzono za mnie? Nie wszystko można zaplanowac. Chcialam rodzic sn, zobaczyc jak to jest, ale sie nie udalo... Los zadecydowal inaczej...
 
Wiadomo, ja też pewnie bym miała mdłości, bo jestem mega wrażliwa na wszystko, ale tak jakoś w moim środowisku się to sprawdziło, że aż to śmieszne;p w sensie, że to akurat te osoby co są strasznie na swoim punkcie przewrażliwione i wszystkie mają koło nich chodzić, szczególnie w ciąży;p
Wrazliwosc tu nie ma nic do rzeczy. Moja siostra w pierwszej ciazy miala mdlosci, w drugiej nie. Miala 2 cesarki bo musiala. Tez nie uwazam ze jest paniusia, jest super mama i kobieta.
Dziwnie postrzegasz swiat!
 
reklama
Do góry