reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy wy wiecie coś o dzieleniu wyniku amh na 2 ???????? Pierwsze słyszę ale właśnie moja przyjaciółka odebrała w polsce wynik i wyczytała na forum ze trzeba go podzielić na 2 ? Nie potrafię jej pomóc bo ja mam wszystkie wyniki z niemiec i nie mam pojęcia ... moze.która coś wie na ten temat ?:eek:
Nie trzeba nic dzielić. Chodzi o roznce między wynikami starej generacji a nowej. Te Stare (sprzed 2013 chyba)są dwa razy wyższe niż te aktualne, więc aby to porównać ktoś wymyślił, że nowe można podzielić przez dwa. Ale tylko dla porównania.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za słowa otuchy... Ból ogromny... Bede dzwonila do pani dr co dalej... Mamy jeszczr 2 mrozaczki (blastki) tylko nie wiemjaki ma plan cos dodatkowego mi da do zazażywania czy co? ehh.. :( w ogóle dlaczego sie nie udalo :(
Kinia wiem co czujesz ja juz drugi raz i tez klapa i nie wiem co robić dalej

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Im bliżej 11, tym częściej latam do WC. Zwariować można :-\ Ale chociaż woda znów jest :-)
Dopochwowe kazali mi wziąć, za to pęcherz nie musi być pełny. Chyba,że będą mnie poić wodą bezpośrednio przed.
Tak pęcherz musi być pełny ale jest zalecenie żeby pół godz przed transferem wypić pół litra wody

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry