reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem wspólnie z mężem słabym przypadkiem:errr::rofl2: mąż ma słabe plemniki a ja pco. Mieszkamy w niemczech tutaj się leczymy ale nie odpowiada mi to kompletnie ! Bywamy bardzo często w polsce wiec z wolnym nie ma problemu chcemy podjąć leczenie w polsce potrzebuje namiary na polską dobra klinike nieplodnosci. Liczę się z tym ze każdy będzie polecał swoją która mu pomogła ale chciałbym mimo to zasięgnąć waszej opinie !:happy2:

Jesteśmy identycznym przypadkiem z 13 tyg ciąży z Kliniki na Polnej w Poznaniu, ale tylko spod ręki Pani Docent Banaszewskiej :)....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kurcze tak szybko piszecie niektore ze juz sa podejrzenia co do plci a ja bylam ostatnio mialam 10.5 tyg lekarz mi nic nie powiedzial mozliwe ze to za wczesnie na to ? Teraz jak pojde to bede w 15 tyg,ale ciekawe czy zrobi mi usg? W rozpisce badan i tygodni ktore mam podczepione do karty ciazy to wychodzi na to jakbym teraz miala nie miec usg :(

za wczesnie! u mnie w 13 nic nie było widac, w 17 stwierdzono, że dziewczynka. masz czas:)
 
reklama
Do góry