reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dorota, witaj:) dawno Cię tu nie było! Cieszę się, ze z Maluchami wszystko dobrze i zdrowo rosną. A jak Ty się czujesz? No i kiedy ten czas zlecial?
Ja czuję sie dobrze i mam nadzieję, ze mój Ludzik tak samo. Może w środę poznamy plec:)

Dziewczyny, przynieście dobre wieści!! I terminy wizyt pechwrzykowo- serduszkowych!:)
 
reklama
Czesc Dziewczynki,
Musze sie Wam pozalic, poplakac :'(
Boli mnie nadal brzuszek, chyba bardziej od strony jajnikow, ile moge tyle leze, w nocy czuje sie super, rano wstaje i zaczyna mnie bolec :'( biore nospe forte x3... magnez 375 mg i nadal mnie boli, jestem podlamana tym boleniem caly czas. Oczywiscie czarne mysli mnie nie opuszczają... zaczęłam nawet czytac objawy poronienia, fora o poronieniu...
Tym stazem jestem mega niezadowolona, bo praktycznie tylko siedze, zadnej roboty nikt mi nie daje, normalnie jestem powietrzem, od tego siedzenia pobolewaja mnie plecy, jeszcze chwila i jak sie wkurwie to ide na l4.

&&&&&&& za dzisiaj!!!!!!! Jestem z Wami myslami i wierze w moc Waszych wysokich betek :*
 
Cześć Dziewczynki!!! Co u Was?Ja dobiłam szczęśliwie do 3 trymestru, a w przyszłym tygodniu zacznę nawet 30. tydzień. Cuda, Panie. Moja dziewczynka ma odrobinę mniej wód niż chłopak. Obserwujemy w USG, ale póki co nie ma z tym komplikacji. Mam nadzieję, że sytuacja się nie zmieni.
@Anika, @Hess jak się czujecie w swoich ciążach, wszystko w porządku??? @najki, jak u ciebie postępy, kochana?
@Bety72 Specjalne kciuki za Ciebie z uwagi na podobieństwo naszych metryk. Jak się czujesz?
Cześć kochana
Ależ to zlecialo -30 tydzień.
Ja nie.wiem.jak.się czuje. Dzisiaj dzień sądny. Na betę jadę po południu bo teraz nie wyrobie.

Kciuki laski.za.dzisiaj &&&&

Napisane na D2005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczynki,
Musze sie Wam pozalic, poplakac :'(
Boli mnie nadal brzuszek, chyba bardziej od strony jajnikow, ile moge tyle leze, w nocy czuje sie super, rano wstaje i zaczyna mnie bolec :'( biore nospe forte x3... magnez 375 mg i nadal mnie boli, jestem podlamana tym boleniem caly czas. Oczywiscie czarne mysli mnie nie opuszczają... zaczęłam nawet czytac objawy poronienia, fora o poronieniu...
Tym stazem jestem mega niezadowolona, bo praktycznie tylko siedze, zadnej roboty nikt mi nie daje, normalnie jestem powietrzem, od tego siedzenia pobolewaja mnie plecy, jeszcze chwila i jak sie wkurwie to ide na l4.

&&&&&&& za dzisiaj!!!!!!! Jestem z Wami myslami i wierze w moc Waszych wysokich betek :*

Agatek!!!!!! Ty weź przestań czytać te głupoty. Wszystko będzie dobrze. Bolec sobie może i niekoniecznie musi od razu byc to poronienie. Wrzuć trochę na luz kochana bo zaraz osiwiejesz z tego zamartwiania się!
 
reklama
Do odmiany dzisiaj miałam pozytywny sen, robiłam test i mimo ze wpadł mi do wody, prawie caly się rozleciał, to i tak wyszły dwie kreski :) i babcia , ktora juz nie żyje mówiła ze bardzo sie cieszy :) więc mam nadzieję, ze dziś będzie duuuuzy pozytyw.

Dziewczyny trzymam kciuki, zeby ten dzień mimo paskudnej pogody (u mnie leje) okazał się dla nas wszystkich piękny. Trzymam kciuki :*
 
Do góry