reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strawbelka ja walczyłam z moja tarczyca i e.25 mi nic nie dawał. Przy braniu go ponad 3 miesiące najpierw tsh spadło mi do 3 a potem nagle wystrzelił do 6 czy 7.
Lewo lewo ;) westi na majówkę jedziemy z kropkiem. Tylko jeszcze Anne miała do nas dołączyć. Anne mam pogadać z Twoją @?!! Bo coś nam tu powoli psuje grafik Aniki :)
Ja nigdzie się nie wybieram :) kropek tez nie. Mamy romantyczny weekend.

Ann Ty na @ czekasz czy przystojnego ratownika żeby ratował topielca? ;)
Babo OstojO Ty moja bez paniki. Przylezie. Mówię Ci.
A tymi antykami się nie przejmuj. Może je brać w ciągłości.
 
Westi ja mialam poczatkowe tsh 2 i endo mi dali pod ciaze euthyrox 25. Wiekszej dawki nie moglam miec.
Teraz dostalam wieksza dawke.
Bede caly czas kontrolowac i zobacze co sie bedzie dzialo z tsh przy braniu encortony i wiekszej dawki euthyroxu.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaa. To ok. Tsh będzie Ci Skakalo. Taki urok hashi. Tez jestem gronie szczęśliwych posiadaczy. :)
Nie dogodzisz tarczycy. Mam wrażenie, że ona rządzi się swoimi prawami czasami.
A spróbuj się suplementow ac jodem dodatkowo.
Wlasnie jod jest zabroniony przy hashimoto bo wzmacnia tarczyce i ona wtedy szaleje. Tak mowia.
Ja mam zakaz jodu. Dopiero jak bede w ciazy to mam brac jod.
A Tu bierzesz jod?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry