reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja głupia byłam i zrobiłam drugi test, jakaś taka bardzo, ale to bardzo blada krecha wyszła ( oczywiście nie z porannego moczu :p) :( I teraz żałuję, że M mnie na to namówił.
No ale jakoś tak bardzo nie podchodzę do tego, że to źle, bo przecież testy nie są wiarygodne :)
Jutro sama się przekonam i beta wyjdzie :) Tego się trzymam :)
A ja dziś chińszczyznę będę jadła :D Bo już cały tydz za mną chodzi :D
Ewelin spoko jak jest to ok. Ja jak byłam w ciąży to nawet po ładnej becie wychodziły blade a na samym początku to same cienie. Grubej się nigdy nie doczekałam bo wcześniej wszystkie testy wykorzystałam :biggrin2:
 
Do stymulacji owulacji. Nie mam PCOS, nie miałam badanego AMH - ale podobno pęcherzyki są, tylko dojrzewać nie chcą... Wcześniej byłam bardzo długo na estrogen+progesteron bez rezultatu, potem letrazol (lekarz uznal ze w moim przypadku klomid nie da zadnego efektu. po letrazolu też zero efektu - poza ubocznymi), teraz fostimon co drugi dzien przez 3 dni + 2 pod rząd. W poniedziałek mam kontrolę i boję się, że znowu nic..
To jak do wychowania 1 jajka to myślę taktyka bardzo dobra
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj padł mi telefon i dzisiaj pędziłam do domu na złamanie karku żeby pogratulować bet a tu żadnej nie widzę. Gdzie jesteście????????
Wczoraj jak aplikowałam lutkę tym nieszczęsnym aplikatorem (zawsze miałam 50 mg) to sobie podrażniłam i miałam na końcówce krew. Na szczęście dzisiaj już nic ale mam jak na razie czarne myśli.
Dzisiaj 7dpt czyli niby powinna być już beta ale nie idę. W poniedziałek będzie chwila prawdy albo jutro skuszę się rano na sikańca bo zakupiłam w tesco za około 6 zł z czułością 10
 
Ewelin spoko jak jest to ok. Ja jak byłam w ciąży to nawet po ładnej becie wychodziły blade a na samym początku to same cienie. Grubej się nigdy nie doczekałam bo wcześniej wszystkie testy wykorzystałam :biggrin2:
Nie przejmuje się, bo wiem, że mogą być niewiarygodne. Jutro beta i wtedy wszystko się wyjaśni :)
 
reklama
Do góry