reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja też kładę się, bo coś brzuch mnie boli :(
Tylko nie rozpisujcie się, bo znając Was jutro bedę miała 3 str do nadrobienia :)
Dobranoc :*
 
reklama
Kate_p7 znam kobietę która z 6 zarodków ma 4 dzieci ( 2 transfery po 3 szt )
to zależy czy mówimy o dream team czy o pare z problemami, gdy gamety słabe. Mimo wszystko zdarza się to niezmiernie żadko, nie twierdze, ze to nie możliwe. Naturalsy tez się trafiają po ivf, ale nie ma co na to liczyc, bo to nie jest norma:-) aczkolwiek fajnie by było:-)
 
Dziewczyny, dzwonił dzisiaj doktorek, powiedział: mamy na czym działać. I jeszcze :zapraszam na transfer na wtorek. zadzwonił akurat jak byłam na imprezie rodzinnej, więc nie było jak wypytać go o szczegóły ( u nas rodzina nic nie wie). Dalej jestem zielona. Byle do wtorku...
 
to zależy czy mówimy o dream team czy o pare z problemami, gdy gamety słabe. Mimo wszystko zdarza się to niezmiernie żadko, nie twierdze, ze to nie możliwe. Naturalsy tez się trafiają po ivf, ale nie ma co na to liczyc, bo to nie jest norma:-) aczkolwiek fajnie by było:-)
Az tak
to zależy czy mówimy o dream team czy o pare z problemami, gdy gamety słabe. Mimo wszystko zdarza się to niezmiernie żadko, nie twierdze, ze to nie możliwe. Naturalsy tez się trafiają po ivf, ale nie ma co na to liczyc, bo to nie jest norma:-) aczkolwiek fajnie by było:-)
Oj źle mi się wcisneło miała 5 dzieci :rolleyes: z 2 transferu urodziła 4 szt . Nie wiem jakie mieli problemy bo poznałam ich VW parku .Mogli też nie mieć żadnych bo w Hiszpanii z in vitro korzystają też ludzie całkiem zdrowi ( nie mają czasu na sex :laugh2::rofl: albo chcą na już albo przypomnie im się ze maja już 40 lat :laugh2:)
Znam też babkę co po dużej ilości transferów (nie wiem dokładnie 7 -10 ) podpisała papiery o adopcjie i zaszła naturalnie :rolleyes: w ciążę bliźniacza .nie zrezygnowała z adopcji ma trójkę ......
Takie piękne historie które mnie otaczają dają pozytywne myślenie :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny! Ale tu dzisiaj będzie ruch! :)

KWIECIEŃ

4: Hess- usg w Novum
4: szila - betowanie :)
4: martka83 - kroplowka przed crio
4: pisanka89 - transfer
4: ewelin86 - info o zarodkach :)


5: malina780 - punkcja
5: martka83 - crio :)
5: Rada - transfer
6: Nikaa - wizyta u gin prowadzącego ciąże
6: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciaze
6: Olusja - usg Kropkowe
6: megi - podgląd w trakcie stymulacji
6: kasia_basia - transfer
7: ewa262292- crio
7: Bety72 - crio
8: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciazę
9: kamka75 - podgląd w trakcie stymulacji
10: madzionga - prenatalne w I trymestrze
11: 24Magda - wizyta u gin prowadzącego ciaze
12 (+/-): marzen - betowanie
13: Aniołkowamama: usg połówkowe
14: natula - betowanie
19: Natalia89 - wizyta genetyczna O ewentualny start z zastrzykami
20: Anika - wizyta u gin prowadzacej
20: Martini - wizyta u gin prowadzacej
25: monika1134 - wstępny termin transferu
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
27: Hess - usg polowkowe

MAJ
Annemarie - transfer  
12: Ewa651 - usg polowkowe

Kogo i na kiedy dopisać?
Czy aby kogoś nie pozarlo? 
 
to zależy czy mówimy o dream team czy o pare z problemami, gdy gamety słabe. Mimo wszystko zdarza się to niezmiernie żadko, nie twierdze, ze to nie możliwe. Naturalsy tez się trafiają po ivf, ale nie ma co na to liczyc, bo to nie jest norma:-) aczkolwiek fajnie by było:-)
Kate_p7 a powiedz mi proszę jak to statystycznie wygląda z zarodkami które lepiej podać ( 3 czy 5 dniowe )
Kilka lat temu w Hiszpanii standardem było podawanie 3 zarodków ( jeśli kobieta chciała ) ale zeszli do 2 zarodków bo za dużo rodziło się trojaczkow :laugh2: wózki dla 3 szt pojawiły się na standardzie w prawie każdym sklepie :tak:
 
reklama
Do góry