reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kate, gdzie Ty się podziewasz?;) Co u Was? Jak się ma Twój synek? To już będzie wielki chłopak!!! Wszystkiego dobrego!:)

Dorota, dziekuje;) a Ty jak się czujesz? Który to już tydzień?
 
Ja nie mam skrętu w te strone co wy a i tak po krzyżu dostaje hak coś.
Ja się obawiam, że Wam to już nic nie pomoże.
Ewunka Ty to ciągle oglądasz to nie możesz 1h wcześniej przypomnienia napisać ?? :rolleyes:
Mogę :rofl2: jak nie zapomnę :zawstydzona/y: ale jak zapomnę to Wam potem opowiem bo będę miała nagrane :happy:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim :) Dziewczyny mam pytanie-przytyłyście coś na początku ciązy?Ja stanęłam dziś na wagę i się załamałam :( spodnie w pasie mam ciasne już od jakiegoś tygodnia-półtora ale nie sądziłam, że aż tyle mi przybyło....Brak wysiłku fizycznego mnie dobija :( :( musze się jakoś wziąć za siebie...Pogadam w czwartek z lekarzem czy nie mogłabym chociaż zacząć z kijami chodzić ....załamałam się :(
 
Niedziela zapowiada nam się wyjątkowo spokojnie, ale w przyszłym tygodniu mamy ręce pełne roboty 

Marzec

21: marluna - wizyta w klinice
21: westaice - Kropkowych dobrych wieści ciąg dalszy
21: Foote - II weryfikacja
21: Olusja - wizyta pecherzykowa
21: Rachciachciach - punkcja
22: Rada: kontrola stymulacji
22: Anika - usg prenatalne
22: Ewa651 - wizyta u gin prowadzącego ciążę w szpitalu
22: westaice - transfer 
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina - wizyta
23: Nova - beta w 8dpt 
24: ma_rta- usg Malucha
24: marzen - podgląd stymulacji
25: Foote - III weryfikacja i wysoka beta!!
25: agatek - kropkowe usg
26: martka83 - usg przed crio
30: Nikaa - badanie prenatalne w II trymestrze

KWIECIEŃ
1: Nova - wizyta w klinice
4: Hess- usg w Novum
6: Nikaa - wizyta u gin prowadzącego ciąże
6: onadlaniego - wizyta u gin prowadzącego ciaze
7: Madzionga - podglądanie Maluszkow
8: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciazę
11: 24Magda - wizyta u gin prowadzącego ciaze
13: Aniołkowamama: usg połówkowe
19: Natalia89 - wizyta genetyczna O ewentualny start z zastrzykami
20: Anika - wizyta u gin prowadzacej
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
27: Hess - usg polowkowe


Kogo i na kiedy dopisać? 
 
Wrzucam kalendarz, bo się zgubi, jak zaczniecie postowac ;)

U mnie tez dzisiaj szaro :/ a planach mam egzamin na uczelni, a potem spotkanie z przyjaciolmi:)

Marta, ja schudłam na poczatku, teraz powoli zaczynam wracac do wagi sprzed ciąży.
Ale tym sie nie martw :) ważny jest Maluszek :)
 
reklama
Wrzucam kalendarz, bo się zgubi, jak zaczniecie postowac ;)

U mnie tez dzisiaj szaro :/ a planach mam egzamin na uczelni, a potem spotkanie z przyjaciolmi:)

Marta, ja schudłam na poczatku, teraz powoli zaczynam wracac do wagi sprzed ciąży.
Ale tym sie nie martw :) ważny jest Maluszek :)
Jaki egzamin? Kierunek?
Ja przytyłam trochę. Od wyciszania do dzisiaj mam więcej na wadze. I czuje się większa. Juz swoją drogą jeśli chodzi o opuchnięcie
 
Do góry