reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

[QUteż ="annemarie, post: 13803296, member: 151977"]Nowe Dziewoje,
mamy na naszym forum 2 Grupy jedna sie nazywa "Slownik in vitro" moze znajdziecie tam cos ciekawego :) druga to " Nasze Historie" z tym wszystkim co juz do tej pory przeszlysmy. Mozna sie troche zdolowac z drugiej strony zobaczycie same ,ze in vitro dziala bo zaciazonych wsrod nas jest duzo ;);););) Do tej drugiej Grupy moga wejsc tylko osoby zaproszone przez mnie(chronimy prywatnosc). Jesli ktoras chce sie dolaczyc i jednoczesnie podzielic sie swoja historia leczenia (milo by bylo) to prosze o info,najlepiej na PR. bo czasami ,albo i czesciej jak czasami nie ogarniam...;););)
[/QUOTE]
Ja tez tam chcę :rofl2:
 
reklama
Dziewczyny ja to moze bym i zatestowala, ale dopiero 6 dpt i wiem, ze bedzie I kreska, a nie chce sie podlamac. Wogole to dzis mam dopiero 26 dc (normalnie cykle mam 29 dc) planuje zatestowac 30 dc, czyli 10 dpt :-) :-) :-) czy czekac jeszcze dluzej?? Bo wiadomo sikance lubia wyjsc negatywne, mimo ciazy, a w pozniejszych dc niby ta druga kreska robi sie coraz ciemniejsza.
 
[QUteż ="annemarie, post: 13803296, member: 151977"]Nowe Dziewoje,
mamy na naszym forum 2 Grupy jedna sie nazywa "Slownik in vitro" moze znajdziecie tam cos ciekawego :) druga to " Nasze Historie" z tym wszystkim co juz do tej pory przeszlysmy. Mozna sie troche zdolowac z drugiej strony zobaczycie same ,ze in vitro dziala bo zaciazonych wsrod nas jest duzo ;);););) Do tej drugiej Grupy moga wejsc tylko osoby zaproszone przez mnie(chronimy prywatnosc). Jesli ktoras chce sie dolaczyc i jednoczesnie podzielic sie swoja historia leczenia (milo by bylo) to prosze o info,najlepiej na PR. bo czasami ,albo i czesciej jak czasami nie ogarniam...;););)
Ja tez tam chcę :rofl2:[/QUOTE]
Anne jak wróci z pracy to pozaprasza do grupy :)
 
Dziewczyny ja to moze bym i zatestowala, ale dopiero 6 dpt i wiem, ze bedzie I kreska, a nie chce sie podlamac. Wogole to dzis mam dopiero 26 dc (normalnie cykle mam 29 dc) planuje zatestowac 30 dc, czyli 10 dpt :-) :-) :-) czy czekac jeszcze dluzej?? Bo wiadomo sikance lubia wyjsc negatywne, mimo ciazy, a w pozniejszych dc niby ta druga kreska robi sie coraz ciemniejsza.
Mi zawsze każą robić w 14dpt :) Ale jakoś nie wytrzymywałam i robiłam w 12dpt :p Jak wytrzymasz to zrób 10dpt tylko zrób z krwi :)
 
Nie lepiej jechac we wtorek na betke ? Bedzie duzo pewniejsza niz ten tescior. Ja zawsze robilam w 9dniu i juz bylo wiadomo...
 
Ja też jestem 6 dpt i schizować zaczynam:hmm: pojawiły się bóle jak na @ i jestem przerażona że i tym razem się nie udało :sad:
 
Dzięki kochana, wiem że może te bóle to nie musi być @, ale u mnie zawsze oznaczały jedno ale masz rację, nie pora na panikę.. muszę być dobrej myśli
 
reklama
Do góry