reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady. M nakupił soczków Gerbera żebym piła. Z buraka też będę robić - jak jest szansa, że pomoże, to warto spróbować.
Z tym leżeniem nie będzie u mnie łatwo - zwolnienie mam do czwartku, czyli od piątku powrót do korpo - zazwyczaj ok. 10 godz. dziennie zap... i stresu + dojazd - godzina w zatłoczonym i przegrzanym pociągu w jedną stronę... ehhh
 
reklama
Pisałyście dziwuszki o IO. Jaką macie insuline po obciązeniu? Jakie i w jakich dawkach bierzecie leki?
Czy po transferach bierzecie nadal leki i też w jakich dawkach?

Ja na gina w klinice wymusiłam badanie. Żaden z poprzednich ginów nie chciał mi dać skierowania na badanie albo twierdził że to nic nie znaczy.
U mnie cukier w normie po obciążeniu też. Isulina 9,6 na czczo, 86 po 1h, po 2 ok 60. Biore Siofor 2x dz po 500 mg
Pytałam gina w klinice w czasie stymulacji mam brać Siofor a na kilka dni przed punkcja chce mi go odstawić. Bo niby może nasilac krwawienie czy coś. Ja się boje odstawienia i chyba bede go brała na własną rękę.
 
Do góry