reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

moniusia tak. no kurde taki empatyczny że aż się poryczałam przez niego. zaproponował nam skorzystanie ze wsparcia psychologa. zastanawiamy się...
 
reklama
dziewczyny to będzie moje pierwsze crio, czy możecie mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy crio na cyklu naturalnym, a sztucznym? co to znaczy?
 
Magda,ja podchodzilam zawsze na naturalnym bo i mam regularne@ i owulacje jak w zegarku dlatego nie trzeba bylo tego wspomagac.Dostawalam estradiol 3 dni przed transferem od dnia transferu progesteron i estradiol,na sztucznym podaje sie dodatkowo zastrzyk na pekniecie pecherzyka, i na pewno jeszcze inne leki,jakie niestety nie wiem:no2:

wskazania do naturalnego:
cykle 28-31 dniowe, owulacja odczuwalna i potwierdzana monitoringiem między 12 a 14 dc. Endometrium ok 10mm. Pęcherzyki pękają samoistnie przy wielkości20- 22mm owulacja następnego dnia. Moga byc jakies odchyly ,wszystkie w koncu nie tykamy tak samo. :)
 
DorotaMie - dzięki, a gdzie to jest? Chodziłaś tam?

@Hess Kochana, to jest na Wilczej, numeru nie pamiętam, bo ja tam na czuja trafiam, chyba 71. Tak, chodziłam/chodzę do Magdy. Kończyła 9-letnią medycynę chińska w Pekinie i przyjmuje od 25 lat. Byłam u niej i na akupunkturze i na leczeniu różnych rzeczy naturalnymi metodami. A teraz Magda dietetycznie i ziołowo prowadzi moją ciążę. Polecam, profeska.
 
Byłam dzis u poloznej,
A wiec, rozwarcie na 2/3cm, szyjka długa na 0,5cm, zrobiła ktg wyszły jakies skurcze na 100 ( cokolwiek to znaczy) no i pomacala ta szyjkę, i mowi ze dzis poboli brzuch i powinno troche tez przyspieszyć. Z mała ok, raz sie tak wkurzyła ze termo jej na 180 skoczyło hahahah nerwus po mamusi. Jak sie tylko zaczną bolesne skurcze ( bo mnie nic nie boli) to od razu dzownic nie czekac długo.
Oczywiscie dodała ze to dziecko decyduje kiedy wyjdzie i z tym rozwarciem pare dni moge przełazic. Natrętna kontrola w czwartek. Zobaczymy jak to bedzie.
Jak sie marcina pyta czy ma pytania to on ma jedno - kiedy [emoji23]
Podsumowując - wszystko ok, czekamy az księżniczka sie zdecyduje

Trzymajcie kciuki bo juz mi sie w czwartek na kolejna akupunkturę nie chce isc :D

Ale chyba działa
 
reklama
Emi, ja tu wchodzę zobaczyć relacje z porodu a ty nadal w dwupaku. Przyłączam się do twojego M z pytaniem:" kiedy babo, kiedy..??" A tak serio dużo zdrówka i pisz szybko jak się rozpakujesz.
Pozdrowienia dla reszty senioritek:-) jak najwięcej brzuchatków w 2016 roku!!!
 
Do góry