reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pkati kochana,nie wiem jak ci pomóc ;( luteina na pewno nie zaszkodzi, ja za 1 razem przyjmowałam jej sporo,teraz też mam 3×1 tab.ale po transferze pewnie też będę brala i w dodatku jeszcze dodatkowo duphaston mam także te leki na pewno nie zaszkodza. Wierz kochana że wszystko będzie dobrze!!!! Hess i kolejne dobre wieści trzymam za twoje zarodeczki kciuki już od dziś; )))) Silvia każda z nas ma chyba inne objawy niektóre nic nie czują a niektóre mają objawy . Ja 2 lata temu miałam objawy jak na okres,bolały piersi bolały jajniki typowe objawy jak na @ a jak zrobiłam siku na test po 9 dniach to wyszły dwie kreseczki; )))) musisz być cierpliwa
 
reklama
Moje plamienie było koloru brunatnego i kawy z mlekiem, czasem zdarzaly się jakby takie brązowe małe skrzepy właściwie nie wiem jak to określić
 
Kachna84,24magda09, annemarie dzieki dziewczyny za odpowiedzi dzisiaj wezme 1 i jutro rano 1 plus Prolutex i bede cały dzien lezec zobaczymy co przyniesie niedziela ...
 
Hess super! ruszyłaś ostro z kopyta:) owocnej punkcji i kciuki za środę!
Czy tą wizytę z 16 mogę wpisać jako konsultację embriologiczną?;>
Dorcia elegancko:) pokażesz nam swoje maleństwaaaa? :sorry:;-)

Aniolkowa a u immunologa byłaś ? Ja tez 2 razy poronilam, staramy sie 7 lat i dopiero niedawno robiłam badnie nk niestety mam za wysokie.
inka co to za badanie nk ?

aniolkowa.mama witaj na forum :) kciuki za dalsze kroki. I chylę czoła za siłę i wolę do walki.
 
Witam dziewczyny! Ale sie fatalnie czuje, chyba jelitowka mnie dopadla :( a mialam isc dzis ze znajomymi na jarmark swiateczny :( ale w sumie tez tak wieje ze pewnie z dziecmi i tak by nie poszli.

Dorota super ze dzieciaczki maja sie dobrze!
Pkati mam nadzieje ze plamienie sie skonczylo &&&&
 
Pkati, jak się masz? Nikaa? Sytuacja się uspokoiła? DziewcZyny, bierzcie noszę i magnez z b6. Nie zaszkodzi, a pomoc może bardzo. LUteina dpdatkowa też. Leżeć dużo i odpoczywać, ale jeśli tylko coś Was zaniepokoi lećcie na IP. Aaa! I rano jak wstaniwviw mozw być większe plamienie, bo sie przez noc uzbierało.
 
reklama
Anika11, Jeera86
Hej dziewczyny byłam w toalecie od rana juz 2 razy i narazie nic zero czyściusienko,az sie sama dziwie ( odpukać,odpukac,odpukać,)&&&&&
Dzisiaj jade do mamy z mezem na obiad jak tylko skoncze odrazu na kanapę i leze..chciałam isc do kosciola teraz ale niewiem czy lepiej sie faktycznie dIsiaj ruszac tez jak naj mniej
Dzieki dziewczyny za pomoc wczoraj zycze wam wszystkim miłej i SPOKOJNEJ NiEDZiELi sobie rowniez ;)
 
Do góry