reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Trzeba wiedziec kiedy przestac,nie mam zamiaru komentowac tego co napisałaś i prosze cie jesli chcesz ze mna wojowac to rób to na pr.

Dobrze. Nie ma sprawy. Tymczasem ja mam prośbę, byś zaprzestała wpisywania dziewczynom z forum nieprzyjemnych rzeczy na mój temat właśnie na priv. Jeśli masz zastrzeżenia, możesz powiedzieć mi o nich wprost, zamiast budować niezdrowy klimat. Pisz gdziekolwiek tu bądź na priv, jednak do mnie i w otwarty sposób. Dziękuję.
 
reklama
Edenlayn-jak sie czujesz,jak twoje dzieciatka? Mam nadzieje ze kibelek juz zostawilas w spokoju.:-);-)


Dziekuje kochana :) No ba!!!! ten kibelek to byla zmora :szok:. Dzieki Bogu i z wielka ulga zerwalam z nia przyjazn ok 18 tyg, ale szczerze juz sie balam ze zostanie mi to do konca ciazy jak niektorym kobieta, a ja mam takiego pecha , ze wszystkie doligliwosci i przypadlosci mnie dotykaja ciazowe :( . a moje dzieciatka jak okreslil lekarz " piekna ciaza, i gdyby wszystkie takie byly to nie mialby pracy" :-D. 2 tyg temu cora wazyla 497g a synus 507 i mierzyly ponad 30 cm. Szaleja oboje non stop. zastanawiam sie czy wogole spia :laugh2:. No ale ciaza ma swoje uroki.. i zle takze.. puchniecie nog, bol miednicy ( to akurat moja najgorsza przypadlosc) . problem sie przekrecic , podniesc noge, wstac, chodzic.. Ja juz wstane i rozchodze jest ok, ale najgorzej gdy chwile jestem w spoczynku.. a pozniej to rozruszac. Waga juz +9 kg :szok:, brzuch jak z cora w 9 miesiacu az strach myslec co bedzie za miesiac lub dwa.. no i juz strach i obawy... im blizej 26 tyg tym bardziej sie boje i mam traume :-:)-(.

Jerra
no to faktycznie nie doczytalam wczesniej. Wiec faktycznie Ci inni lekarze to banda dupkow !! :wściekła/y:. Zdarzaja sie tu niestety takie praxis ze najlepiej przyjsc w nocy i podpalic :angry:. No ale fktycznie gdy jestes pewna 100% to tylko test. Gdybym ja byla pewna na 100% to nawet ta kase bym zaplacila aby szczepienia nie miec . a ja niestety nie bylam.
 
DorotaMie...a Ty już dziś 10 TC!!! Wow...super :-) masz już brzuchola choć z centa większego :-)

Podobno skończyłam tydzień 10. i zaczęłam 11. :) Tak, mam duży brzuch. Nasza Kate widziała i twierdzi, że sama miała taki w 16. tydodniu lub więcej. Zapowiada się u mnie raczej wieloryb.

Pozdrawiam, trzymam kciuki i znikam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a ja rano miałam niemiła niespodziankę. Mianowicie lutinus wypływa mi na beżowo. Taka kawa z mlekiem czyli jest plamienie. Biorę maksymalną dawkę duphastonu i lutinusa i nie wiem czemu tak się dzieje. Niby krwi nie ma ale nie wiem czy mam panikowac i jechać do kliniki czy przeczekać bo w poniedziałek mam wizytę serduszkowa

Ja myślę, że póki krwi nie ma to nie powinnaś panikować (wiem łatwo się mówi) oszczędzaj się, jak najwięcej odpoczynku i w poniedziałek zdasz Nam tu relacje z wizyty serduszkowej może jakąś fotkę wstawisz:D uwielbiam oglądać te Wasze cudeńka. I oczywiście zero nerwów easy easy easy :cool:
 
Do góry