reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zastanawiam się teraz dlaczego mój M nie miał badanych przeciwciał.

Bo w jego przypadku, ma to znaczenie tylko dla niego. Może mu ewentualnie grozić zawał itp. To już lekarza ginekologa średnio interesuje. W Twoim przypadku te przeciwciała mają znaczenie dla powodzenia procedury iv.

Ja miałem to badanie na inną okoliczność zupełnie :-)
 
reklama
Bo w jego przypadku, ma to znaczenie tylko dla niego. Może mu ewentualnie grozić zawał itp. To już lekarza ginekologa średnio interesuje. W Twoim przypadku te przeciwciała mają znaczenie dla powodzenia procedury iv.

Ja miałem to badanie na inną okoliczność zupełnie :-)




dzięki za wytłumaczenie. db czasem mieć męski obraz sprawy :tak:
 
odebrałam wynik z anty TPO < 0,01
w sumie dziwny mam stan. Logiczna reakcja - radość, a ja myślę sobie, że gdyby okazało się, że jednak mam przeciwciała to przynajmniej byłoby się czego uczepić, a tak nadal jesteśmy w czarnej du... :oo2:
 
odebrałam wynik z anty TPO < 0,01
w sumie dziwny mam stan. Logiczna reakcja - radość, a ja myślę sobie, że gdyby okazało się, że jednak mam przeciwciała to przynajmniej byłoby się czego uczepić, a tak nadal jesteśmy w czarnej du... :oo2:

Ja mam to samo - przez 4 lata slyszlam ze w sumie jest ok ... No to czemu kur**a nie ma ciazy !!
Zawsze ładne endo pęcherzyk jajeczko ... I czarna dupa

Takze i gratuluje i rozumiem :)
 
Martka83... rozumiem Cie bardzo dobrze :( walczyc z wrogiem ktorego sie zna jestt o wiele latwiej niz nieznajac go...

Ciężkie to nasze życie ;(
 
Cześć Dziewczyny
Przepraszam, że dopiero teraz.
Słyszeliśmy z M. dwa bijące serduszka. Dzidzie są różnej wielkości – jedna 7,5 mm co odpowiada 6. tygodniowi 5 dniu ciąży, a druga dzidzia – 6,1 mm, co odpowiada 6. tygodniowi 3 dniu ciąży. A wiek mojej ciąży to 7 tygodni i 1 dzień. Doktor powiedział, że wszystko w normie :) Ale ja się trochę wkręcam czy różnica wielkości ma znaczenie i czy oba dzidziusie przeżyją. Co myślicie?
 
reklama
Do góry