reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam ;) ja ostatnio nie mam czasu na bb
:) do tego w domu internet wolny ze pol godz jedna strona sie laduje, jutro bede miala troche szybszy internet w robocie to Was nadrobie ;)

A co u mnie nowego... po 5 dniach z clo wyhodowalam az 1 komorke :( Jednak mialam nadzieje ze chociaz ze 2 beda ale niestety nie. No nic jakos przezyje. Dzis w 11 dc pecherzyk ma 13 mm (bez stymulacji dopiero ok 13 dnia bylo cokolwiek widac), a moje endo ma 10 mm (to chyba zasluga orzecha brazylijskim i lampeczki wina) normalnie w tym dniu mialam 6 mm.

Niby prolaktyne mam jeszcze za wysoka dlatego zmienili mi z bromokryptyny na Cebergolin (niby pol tabletki starcza na tydzien - musze w necie poczytać).

THS tez chca mi zbic, niby mam ja w normie (1,67) ale lekarz powiedziała ze lepiej ja jeszcze obniżyć. Dostalam L-Thyroxin ale tylko w dawce 25 mikrogramow

Poza tym mam niedobor witaminy D - wiec też dostalam tablety.

Wogole teraz jak lekoman jestem, tyle tych tabletek ze musze sobie kupic to opakowanie z podzialem na sniadanie, obiad i kolacje :)

A i moja rezerwa jajnikowa to 1,4

Pozdrawiam
 
reklama
Munika wow :-) super cieszę się twoim szczęściem :tak:

Fruitofhope tez jutro planuje zrobic anty TPO wyczytałam, ze jezeli wyjdzie jakikolwiek wynik dodatni tzn ze nie jest Db i świadczy o zapaleniu tarczycy
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
Miałem 9 miesięcy przerwy, bo ostatnio chyba w lutym byłem.
Ale ta zbieżność w czasie jest przypadkowa, niestety nic z tych rzeczy.
Czas był potrzebny na pewną regenerację psychiczną i moją, i Ż. I na badania.Bo mnie już nie przekonywały takie kolejna próby na oślep, kończone jedna po drugiej porażką. A jak Ż to przeżywa - same wiecie.
Chyba jednak jeszcze podejmiemy jakąś próbę, bo przecież są mrozaczki.
O sytuacji politycznej nie będę się wypowiadał, bo podnosi mi się poziom żółci.

Do tego podejścia Ż będzie musiała mieć podane immunoglobuliny.
Mam pytanie do dziewczyn z okolic Śląska - czy może kombinował ktoś z takimi lekami z Czech?
Bo koszty są konkretne, a ponoć w Czech generalnie jest taniej.
A jeśli ktoś ostatnio kupował - za ile?

Dzięki z góry.Pozdrawiam wszystkich - te dziewczyny, co mnie pamiętają i te, co dołączyły w czasie jak mnie nie było.
Chyba, że w międzyczasie jakiś facet poszedł moim śladem :-)


@martka
Odnośnie TPO - z autopsji - niekoniecznie musi o być związane bezpośrednio z tarczycą. U Ż może to być też coś w związku z immunoagresją, Porozmawiałby z immunologiem. Nie wiem w jakiej klinice jesteś, w GC w K-cach przyjmuje immunolog.
 
Ostatnia edycja:
lookator niestety immunolog nie zlecił mi tego badania, o tym że anty TPO sprawia problemy z zajściem wiem od koleżanki, która właśnie z tego powodu nie mogła zajść. Robiliśmy różne przeciwciała, wszystkie ujemne, ale wiem, że jest jeszcze coś takiego jak przeciwciała antyfosfolipidowe, czego nie badałam i ani immunolog, ani ginekolog nie mówili mi o tym. Teraz nie wiem, czy po tych przeciwciałach, które badałam stwierdzili, że u mnie to nie występuję, czy mimo wszystko powinnam je zrobić...
Ciężka sprawa, ale to są póki co jedyne sprawy, które jeszcze przychodzą mi do głowy, żeby wreszcie dowiedzieć się dlaczego się nie udaje...
 
lookator - witaj po przerwie. Mam nadzieje, ze Wasza psychika ma się lepiej i ze macie zamiar wracać po mrozaki :). Ciągle jesteś naszym rodzynkiem ;)
Ja tez nadal walczę. Niestety nie pomogę w kwestii leków z Czech, ale wiem ze ludzie kupują i jest ok.. Powodzenia!!
 
Ostatnia edycja:
Lookator ja kupowałam lek z Czech u nich są dużo tańsze, recepty są honorowane bez problemu tylko bez refundacji. Ostatnio musiałam brać Prolutex których 7 ampulek kosztuje 180 zł a w Czechach jest lek o tym samym działaniu na 30 dni kosztuje 40 zł. Gdybym musiała brać Prolutex dłużej niż 14 dni to na pewno zalatwilabym ten z Czech.
 
Ło matko i córko, MĘŻCZYZNA! ;D Nie pamiętam, ale witam ponownie :)

Hess, a Ty masz jakąś wiedzę przypadkiem związaną z badaniem 17OH progesteronu? Miałaś może badany?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się na szybkości! :)

gratuluję pozytywnej bety munika! i witam lookatora :)
emi super, że klusia ładnie rośnie :)
Hessiaku do boju dziewczyno! kibicuję Ci bardzo, bardzo!:)
jeera85 hmm chyba też się skuszę na te orzechy :) super przyrost endo!

Kciuki za dzisiejsze dziewczyny i czekamy na wieści po wizytach :tak:

LISTOPAD:
20: Edenlayn - wizyta u położnej
20: DorotaMie - USG i dwa cudowne serduszka
20: moniusia - wizyta u endokrynolga

23: emenems - kontrola u lekarza rodzinnego
23: annemarie - drapanko endo;)
23: pkati - kontrola przed crio
24: annemarie - wizyta kontrolna przed kolejnym podejściem
25: emenems - wizyta u położnej
25: zanetaanna - wizyta przed crio
26: stacy - wizyta kontrolna i kolejne spotkanie z maluszkiem
27: moniusia - konsultacja u Profesora
29: Edenlayn - badania prenatalne

GRUDZIEŃ:
03:
Edenlayn - USG połówkowe
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
22: DorotaMie - test genetyczny Nifty

yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe
 
Ostatnia edycja:
Do góry